header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Bestuur en Commissies

Bestuur
Alexander Knibbeler Voorzitter
Gitte Groenewold-wong Vice-voorzitter
Vincent Klinckenberg Commissaris Vereniging
Bastiaan Boetes Commissaris Hockey
Jan-Kees Gouwens Penningmeester en Fundraising
Anouk Kreek Commissaris Marketing & Communicatie
Evelien Hofland Secretaris
Commissie Beheer
Alexander Knibbeler Voorzitter
Beheer en onderhoud lokaties
Wolter Duinker Beheerder sportcomplexen
Commissie sleutelbeheer
Vincent Klinckenberg Sleutelbeheer Bodegraven
Vincent Klinckenberg Sleutelbeheer Reeuwijkse Hout
Website
Vincent Klinckenberg Webmaster
Secretariaat
Evelien Hofland Voorzitter
Annelies Boetes Beheer Ledenadministratie
Commisie Hockey
Bastiaan Boetes Voorzitter
Vincent Klinckenberg Lid
Arbitrage
Vincent Klinckenberg Indeling zaterdag Het indelen van jeugdleden als scheidsrechters op de wedstrijden voor de zaterdag.
Commissie Zaalhockey
Annelies Boetes Voorzitter
Jongste Jeugd
Anneloes Harreveld Voorzitter
Louise Kenter Lid
Djurre Jansen Lid
Wedstrijdsecretariaat
Evelien Hofland Wedstrijdsecretariaat
Commissie Financiën
Jan-Kees Gouwens Voorzitter
Commissie sponsoring
Jan-Kees Gouwens Voorzitter
Vincent Klinckenberg Lid
Anouk Kreek Lid
Commissie Vereniging
Vincent Klinckenberg Voorzitter
Barcommissie
Manon Hoogendijk Indeling zaterdag
Nanda van Rooijen Indeling zaterdag
Thomas de Heij Inkoop
Corona team
Vincent Klinckenberg Lid
Bastiaan Boetes Lid
Jeugdbestuur
Lotte Bolk Voorzitter
Puck Siero Secretaris
Sam Ankoné Penningmeester
Mel van den Bosch Sociale media coördinator
Huub Dupree Sociale media coördinator
Florine Duinker Lid
Jip Dijkstra Lid
Hessel van Holten Lid
Nienke van Loon Lid
Commissie Vertrouwenspersonen
Ernst Lutgert Vertrouwenspersoon
Elftalcommissie
Erik Jan Boon Voorzitter
Elftalcommissie
Sanne de Graaf Coördinator jongenslijnen
Evelien Hofland Coördinator meisjeslijnen
Martijn van Driel Indeling teams jongens
Noor Ferket Indeling teams meisjes
Anneloes Harreveld indeling jongste jeugd teams
Djurre Jansen indeling jongste jeugd teams
Hielke Jensma Lijncoördinator Lijncoördinatoren
Eelco Mulder Lijncoördinator Lijncoördinatoren
Gerrit-Jan Ankoné Lijncoördinator Lijncoördinatoren
Rijk van Soeren Lijncoördinator Lijncoördinatoren
Gwen Jellema Lijncoördinator Lijncoördinatoren
Pieter Breijs Lijncoördinator Lijncoördinatoren
Erik Muis Lijncoördinator Lijncoördinatoren
Joost de Jong Lijncoördinator Lijncoördinatoren
Jurgen van den Brink Lijncoördinator Lijncoördinatoren
Kirsten van Dam Lijncoördinator Lijncoördinatoren

Agenda

Nog geen agenda punten.
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 17 april 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:00 Thuis Meisjes A1 !Oefenwedstrijd HCRB MB1
12:00 Thuis Meisjes B1 !Oefenwedstrijd HCRB MA1