Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingschema
 Trainingsschema   woensdag 16 oktober 2019   22:16
Dit schema loopt van 1-9-2019 t/m 30-11-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens E6-1 Jelle Scheen RW2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens E6-2 Evelien Hofland
Johan Vermeulen
RW2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Fréderique Leijger
Valentina Kok
RW2 - CD supervisie hockeyentertainment
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Sanne Jansen
Jelle Linssen
RW1 - AB supervisie hockey entertainment
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Charlotte Fokker
Eefje Hermeler
RW1 - CD supervisie hockey-entertainment
17:30 - 19:00 Meisjes E8-1 Chiara Boon BG1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Thijs van Rij RW1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 RW1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Niels van Zoest
Tjerk Hagedoorn
RW2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Glenn Eduard
Menno Tak
RW2 - CD supervisie hockey-entertainment
19:30 - 21:00 Meisjes A4 Pieter Viguurs
Veerle Viguurs
BG1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Femke Rijpma RW2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Chiara Boon
Lobke Kruitwagen
Rosa Bolscher
RW1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Josefien de Graaf
Sofie Breedveld
RW1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Kees Regeling
Niek Regeling
RW2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Martijn van Driel
Noor Ferket
RW2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Gerrit-Jan Ankoné RW1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Hessel Roodenburg
Vincent Klinckenberg
RW1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Jelle Linssen
Wouter Giesen
RW2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Eelco Mulder BG1
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Martijn van Driel RW2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Joachim van der Have
Martijn van Driel
RW2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Rolf Bolk RW1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Jongens F1 Cees Vermeulen
Jurjaan Bitterlich
RW2 - AB
14:00 - 15:00 Jongens F2 Cees Vermeulen
Jurjaan Bitterlich
RW2 - CD
14:30 - 16:00 Meisjes E8-2 Susanne Meerwaldt-van Vugt RW1 - CD supervisie hockeyentertainment
15:00 - 16:30 Meisjes E6-1 Miriam Gouwens RW2 Hockey entertainment
15:00 - 16:30 Meisjes E6-2 Miriam Gouwens RW2 Hockey entertainment
15:00 - 16:30 Meisjes E6-3 Miriam Gouwens RW2 Hockey entertainment
16:00 - 17:30 Jongens E6-1 Evelien Hofland
Marian van Dinter
RW1 - AB
16:00 - 17:30 Jongens E6-2 Evelien Hofland
Marian van Dinter
RW1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes F2 Karin Noordam RW1 - D
16:15 - 17:30 Meisjes F1 Lotus Vanhorick
Marco Hakker
Sarah van den Blink
RW1 - C
16:30 - 18:00 jongens E8-1 Maurits Boetes
Maaike Verdegaal
Thom Koppelle
RW2 - AB Hockey entertainment
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Linge Hoevenaars
Prosper Hoevenaars
RW1 - CD hockeyentertainment
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Matthja Harmsma
Silvia Weerdenburg
RW1 - AB Supervisie Hockey entertainment
18:00 - 19:30 Jongens D1 Tijmen Stalenberg RW2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Fréderique Leijger
Valentina Kok
RW2 - AB Hockey entertainment
19:00 - 20:30 Jongens C1 Thijs van Rij RW1
19:30 - 21:00 Meisjes A2 RW2 Hockey entertainment
19:30 - 21:00 Meisjes A3 RW2 Hockey entertainment
19:30 - 21:00 Meisjes A4 RW2 Hockey entertainment
20:30 - 22:00 Dames V-A RW1
20:30 - 22:00 Heren V-A RW1
20:30 - 22:00 Heren V-L RW1
21:00 - 22:30 Trimhockey allen Cees Vermeulen RW2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Felice Hoeve RW2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Edzard van Holthe
Ronald Hoevenaars
RW2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Floris Jensma
Bastiaan Boetes
Sven Pennings
RW1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Ronald Hoevenaars RW2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Martijn van Driel
Noor Ferket
BG1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Niels van Zoest
Tjerk Hagedoorn
BG1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Hessel Roodenburg
Vincent Klinckenberg
RW2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Jelle Linssen
Wouter Giesen
RW1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Rolf Bolk RW1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Martijn van Driel BG1
20:00 - 21:30 Meisjes B2 Eelco Mulder RW2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Rolf Bolk RW1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes E6-1 Felice Hoeve RW2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes E8-1 Joost de Jong
Marjolein Lurvink
BG1 - CD
16:30 - 18:00 Jongens D1 Jip Dijkstra
Sam Ankoné
RW1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes E8-2 Pieter Meerwaldt
Susanne Meerwaldt-van Vugt
RW2 - CD supervisie hockey entertainment
17:30 - 19:00 jongens E8-1 Wouter Groenewold RW2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens A1 Gerrit-Jan Ankoné RW1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Richard Stoppelenburg RW2 - CD supervisie hockey entertainment
19:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep RW1 - AB hockey entertainment
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Gerrit-Jan Ankoné
Gerrit-Jan Ankoné
RW1 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Kabouters Marc Brinkkemper RW1 - CD
09:00 - 10:00 Smurfen Femke Grataloup-dijkstra
Frieke Hoevenaars
Nina Vuijk
Sophie Van Os
RW1 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 Trimhockey allen Bastiaan Boetes
Floris Jensma
Thiemen Spaargaren
Wolter Duinker
Diederik de Lange
Jelle Linssen
Martijn van Driel
RW1