Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingschema
 Trainingsschema   donderdag 23 januari 2020   12:49
Dit schema loopt van 19-1-2020 t/m 25-1-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 J8Ezaal Wouter Groenewold Sporthoeve, Sporthal de balken leggen en opruimen Let op: 2 units
15:30 - 16:30 MD2zaal Jelle Linssen Meerkoet, Sporthal de balken leggen let op: 2 units
16:30 - 17:30 MB2zaal Jelle Linssen Meerkoet, Sporthal de balken opruimen let op: 2 units
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 MD3zaal Thijs van Rij Meerkoet, Sporthal de balken leggen
15:30 - 16:45 MD1zaal Jelle Linssen Sporthoeve, Sporthal de balken leggen
16:00 - 17:00 JC1zaal Thijs van Rij Meerkoet, Sporthal de
16:45 - 18:00 JC2zaal Ronald Hoevenaars Sporthoeve, Sporthal de balken opruimen
17:00 - 18:00 MB3zaal Martijn van Driel Meerkoet, Sporthal de
18:00 - 19:00 MB1zaal Martijn van Driel Meerkoet, Sporthal de
19:00 - 20:00 JA1zaal Gerrit-Jan Ankoné Meerkoet, Sporthal de BALKEN OPRUIMEN
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 M6E2zaal Jelle Linssen Meerkoet, Sporthal de balken leggen 3 units
13:00 - 14:15 MF1zaal Karin Noordam Sporthoeve, Sporthal de balken leggen
14:00 - 15:00 M6E1zaal Miriam Gouwens
Jelle Linssen
Meerkoet, Sporthal de Let op: balken van de 3e unit opruimen voor 15:00
14:15 - 15:15 JFzaal Martijn van Driel Sporthoeve, Sporthal de
15:00 - 16:00 J6Ezaal Evelien Hofland
Marian van Dinter
Jelle Linssen
Meerkoet, Sporthal de let op: 2 units
15:15 - 16:15 MD2zaal Martijn van Driel Sporthoeve, Sporthal de
16:00 - 17:00 MC1zaal Jelle Linssen Meerkoet, Sporthal de 2 units BALKEN OPRUIMEN!!
16:15 - 17:30 MC3zaal Martijn van Driel Sporthoeve, Sporthal de balken opruimen
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 MD3zaal Bastiaan Boetes Meerkoet, Sporthal de balken leggen! 2 units!!
15:30 - 16:45 M8E1zaal Jelle Linssen Sporthoeve, Sporthal de balken leggen let op: 2 units
15:30 - 16:45 M8E2zaal Sporthoeve, Sporthal de balken leggen let op: 2 units
16:00 - 17:00 JA2zaal Hessel Roodenburg
Vincent Klinckenberg
Meerkoet, Sporthal de 2 units! BALKEN OPRUIMEN
16:45 - 18:00 MC2zaal Jelle Linssen Sporthoeve, Sporthal de balken opruimen Let op: 2 units
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 JD1zaal Erik Muis
Jip Dijkstra
Sam Ankoné
Tijmen Stalenberg
Jelle Linssen
Meerkoet, Sporthal de 2 units Balken leggen en opruimen
15:30 - 16:45 MD4zaal Thijs van Rij Sporthoeve, Sporthal de balken leggen! Let op; 2 units
16:45 - 18:00 JC1zaal Thijs van Rij
Bastiaan Boetes
Sporthoeve, Sporthal de balken opruimen Let op: 3 units
17:30 - 19:00 JB1zaal Wouter Giesen Plataan, MFC De balken leggen en opruimen
18:00 - 19:30 JA1zaal Gerrit-Jan Ankoné Meerkoet, Sporthal de EIGEN TRAINING JA1
19:00 - 21:00 MA2zaal Martijn van Driel Mammoet, Sportcentrum De balken leggen
19:00 - 21:00 MA3zaal Mammoet, Sportcentrum De balken leggen
19:00 - 21:00 MA4zaal Mammoet, Sportcentrum De balken leggen
21:00 - 22:00 Heren1zaal Martijn van Driel Mammoet, Sportcentrum De balken opruimen