Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

3 oktober | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JA1   thuis  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA1   15:00  16:00  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Paul Verspoor en Vincent Klinckenberg
BBBF
JB2   thuis  HC Ypenburg JB2   11:45  12:30  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Sam Ankoné en Stan Verspoor
JC1   thuis  Hockeyclub Barendrecht JC2   14:30  15:00  Veld 2 Reeuwijk    
DAMES 1
JD1   thuis  HC Alphen JD3   08:30  09:00  Veld 1 Reeuwijk    
   KNHB: LET OP: TIJD GEWIJZIGD  
Fluiten: Jelle Scheen en Joep Voorderhaak
MA1   thuis  Schoonhovense MHC MA2   16:15  16:45  Veld 2 Reeuwijk    
DAMES 1
MB3   thuis  Hockeyclub Barendrecht MB7   10:15  10:45  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: Locatie Bodegraven  
Fluiten: Cornelie Biemond en Lise van Alphen
MC1   thuis  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC5   13:45  14:15  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Leila Hachimi en Kim van Waasbergen
MD1   thuis  HC Alphen MD2   12:45  13:15  Veld 2 Reeuwijk    
Fluiten: Lotte Bolk en Pleun van Driel
MD2   thuis  R.H.V. Leonidas MD5   10:15  10:45  Veld 1 Reeuwijk    
   KNHB: LET OP: TIJD GEWIJZIGD  
JA2?
JA2   uit  HC Alphen JA2 15  09:45  10:30    route    
JB1   uit  Dordrechtse Mixed Hockey Club JB2 35  14:05  15:25    route    
MB1   uit  Hockey Club Rotterdam MB4 20  09:20  10:25    route    
   KNHB: Corona maatregelen zie website  
MB2   uit  HC Waddinxveen MB1 15  11:00  11:45    route    
   KNHB: Check Hcwaddinxveen.nl voor coronamaatregelen. Registratie verplicht  
MC2   uit  hdm MC5 30  15:30  16:30    route    
MC3   uit  Goudse MHC MC3 10  08:20  09:00    route    
MD3   uit  MHV Evergreen MD2 35  11:25  12:30    route    
MD4   uit  HC Waddinxveen MD2 15  10:30  11:15    route    
   KNHB: Check Hcwaddinxveen.nl voor coronamaatregelen. Registratie verplicht  


3 oktober | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
J6E-2   thuis  MHC Forescate J6E2   09:45  10:15  Veld 2 Reeuwijk A    
   KNHB: Deel A  
Smurfen   thuis  !Reservering   08:55  09:00  Veld 2 Reeuwijk CD    
BRAVO   thuis  !Reservering   08:55  09:00  Veld 1 Bodegraven AB    
Funk-Kabouter   thuis  !Reservering   08:55  09:00  Veld 2 Reeuwijk AB    
M6E-2   thuis  Goudse MHC M6E3   11:00  11:30  Veld 2 Reeuwijk A    
   KNHB: Deel A  
M8E-1   thuis  Goudse MHC M8E2   09:45  10:15  Veld 2 Reeuwijk CD    
   KNHB: Deel CD  
M8E-2   thuis  Leidse Hockey Club Roomburg M8E2   11:00  11:30  Veld 2 Reeuwijk CD    
   KNHB: Deel CD  
J8E-1   uit  MHC Forescate J8E2 35  10:10  11:15    route    
J6E-1   uit  Hockeyclub Barendrecht J6E1 25  11:20  12:15    route    
MIX F2   uit  Goudse MHC JF1 10  11:05  11:45    route    
M6E-1   uit  Goudse MHC M6E2 10  12:05  12:45    route    
MF1   uit  HC Nieuwkoop MF1 20  08:40  09:30    route