Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

26 januari | Senior
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
Heren V-L   thuis  !Oefenwedstrijd Woerden V-L   13:30  14:00  Veld 1 Reeuwijk    
Eigen scheidsrechters en bar regelen


26 januari | Zaalhockey
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
H1z   thuis  Goudse MHC H2   14:10  14:40  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
JA1z   thuis  MHC Forescate JA1   11:00  11:30  Sporthoeve, Sporthal de    
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
JA1z   thuis  V.M.H.C. CARTOUCHE JA2   12:20  12:50  Sporthoeve, Sporthal de    
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
JA2z   thuis  HC Schiedam JA3   12:20  12:50  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
JA2z   thuis  hdm JA5   11:00  11:30  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
JC1z   thuis  H.C. HISALIS JC1   10:20  10:50  Sporthoeve, Sporthal de    
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
JC1z   thuis  Rijswijksche Hockey Club JC1   09:00  09:30  Sporthoeve, Sporthal de    
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
JD1z   thuis  H.C. HISALIS JD1   09:00  09:30  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
JD1z   thuis  hdm JD5   10:20  10:50  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Cartouche JA2 - Forescate JA1     12:10  Sporthoeve, Sporthal de    
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL hdm JA5 - Schiedam JA3     12:10  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL hdm JD5 - Hisalis JD1     10:10  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Rijswijk JC1 - Hisalis JC1     10:10  Sporthoeve, Sporthal de    
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
MB2z   thuis  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB6   16:10  16:40  Parkzoom, Sportcentrum    
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
MD4z   thuis  HV Bleiswijk MD3   09:00  09:30  Rijneveen, Sporthal    
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
MD4z   thuis  L.S.C. ALECTO MD5   09:40  10:10  Rijneveen, Sporthal    
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
H1z   uit  MHV Forcial H1 13:30  14:00  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
MB2z   uit  OMHC MB4 15:30  16:00  Parkzoom, Sportcentrum    
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
MD2z   uit  Goudse MHC MD2 09:40  10:10  Hogeveld, Sporthal    
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MD2z   uit  Wateringse veld MD2 10:20  10:50  Hogeveld, Sporthal    
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1