Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Organisatie

A Bestuur  
Rolf Bolk  Voorzitter    0182-396157
Annelies Boetes  Secretaris    06-52458542
Jan-kees Gouwens  Penningmeester en Beheer    0610939211
Gerrit-Jan Ankoné  Commissaris Hockey    0182-396661
Gerard van Rij  Commissaris Hockey   
Richard Oerlemans  Foto aanwezig Verenigingscommissaris    0182-529179
Alexander Knibbeler  Vice-voorzitter    0182787086

Beheer en administratie Email sturen naar Beheer en administratie  
Beheer en onderhoud lokaties   
Wolter Duinker  Foto aanwezig Beheerder sportcomplex    0182392777
Marc van Waasbergen  Beheer IT en netwerken   
Broos de Groot  Sleutelbeheer Bodegraven    0172-611451
Annelies Boetes  Sleutelbeheer Reeuwijkse Hout    06-52458542
Financiele Administratie   
Piet van Kersbergen  Administrateur    0182-393880
Kascommissie   
Hans Akerboom     
Kees Regeling     
Ledenadministratie en Communicatie   
Reinoud Duinker  Webmaster   
Annelies Boetes  Secretaris    06-52458542
Sylivia Franken  Beheer  Jongste Jeugd 

Commissie Hockey  
Arbitrage   
Edwin van Alphen  Voorzitter    0613122993
Carl-Jan van Amelsfort  Opleiding    0172-740334
Vincent Klinckenberg  Indeling zaterdag    0172618013
Commissie Hockey   
Bastiaan Boetes  Coordinator  Jongens lijn 
Hans Koppelle  Coordinator  Jongens lijn 
Ronald Hoevenaars  Voorzitter  Jongste Jeugd 
Evelien Hofland  Coordinator  Meisjes lijn 
Noor Ferket  Coordinator  Meisjes lijn 
Leon Walenbergh  Coordinator  Senioren Heren 
Training & Techniek   
Wedstrijdsecretariaat   
Gerard van Rij  Voorzitter a.i.  Algemeen 
Evelien Hofland  Indeling zaterdag  Jeugd  0624668095
Renee de Vries  Indeling zaterdag  Jongste Jeugd  0646270618
Gerard van Rij  Indeling zondag  Senioren 

Elftalcommissie  
Erik Jan Boon  Voorzitter   
Martijn van Driel     
Tjerk Hagedoorn     
Eelco Mulder     
Stephan Verboom     
Bastiaan Boetes  Coordinator  Jongens lijn 
Ronald Hoevenaars  Coordinator  Jongste Jeugd 
Evelien Hofland  Coordinator  Meisjes lijn 
Noor Ferket  Coordinator  Meisjes lijn 
Leon Walenbergh  Coordinator  Senioren Heren 

Evenementen en bar Email sturen naar Evenementen en bar  
Barcommissie   
Ageeth Woldman  Coordinator    0182-396157
Nynke Fonteijn-Sietzema  Inkoop    0182600211
Karin Schuurmans  Inkoop   
Roderick van de Garde  Zondag Reeuwijkse Hout   
Ivo Walenbergh  Zondag Reeuwijkse Hout   
Sibbe van Egmond  Zondag Reeuwijkse Hout   
Nina Greweldinger  Zondag Reeuwijkse Hout   
Nina Andrea  Zondag Reeuwijkse Hout   
Ageeth Woldman  Coordinator  Hap & Tap 
Cleo van Amelsfort  Indeling zaterdag  Indeling ME 
Ciska Klomp  Indeling zaterdag  Indeling ouders 
Marco Kootstra  Coordinator  woensdagavond 
Jolanda Viguurs  Coordinator  Zaterdag Bodegraven 
Ilse Zeij  Supervisor  Zaterdag Bodegraven 
Jolanda Viguurs  Supervisor  Zaterdag Bodegraven 
Papo Butt  Supervisor  Zaterdag Bodegraven 
Nynke Fonteijn-Sietzema  Supervisor  Zaterdagmiddag Reeuwijkse Hout 
Paola Kuipers  Supervisor  Zaterdagmiddag Reeuwijkse Hout 
Moniek Regeling  Supervisor  Zaterdagmiddag Reeuwijkse Hout 
Marieke van de Weerd  Supervisor  Zaterdagochtend Reeuwijkse Hout 
Elvira Voorderhaak  Supervisor  Zaterdagochtend Reeuwijkse Hout 
Arno Hage  Supervisor  Zaterdagochtend Reeuwijkse Hout 
Merlyn Sanderse  Supervisor  Zaterdagochtend Reeuwijkse Hout 
Bart Heintz  Supervisor  Zaterdagochtend Reeuwijkse Hout 
Hans Plesman  Supervisor  Zaterdagochtend Reeuwijkse Hout 
Erik Naafs  Supervisor  Zaterdagochtend Reeuwijkse Hout 

Fundraising en clubsponsoring  
Wolter Duinker  Foto aanwezig Voorzitter    0182392777
Menno Klein      0182-503091
Pieter Verburg      0172-645096
Marc van Waasbergen     
Gitte Groenewold-wong      0615871662

Jeugdbestuur  
Anna Julia Bolk  Voorzitter   
Jhelisa de Lange     
Koen Overes     
Querine Zielhuis     
Florence de Werd     
Sanne van den Hondel     
Pepijn van der Lugt     
Richard Oerlemans  Foto aanwezig Moderator   
Nienke Cnossen     

Jongste Jeugd Commissie  
Sylivia Franken  Voorzitter  Jongste Jeugd 
Renee de Vries  Indeling zaterdag  Jongste Jeugd 
Rosalyn van Zoest  Commissaris Activiteiten  Jongste Jeugd 
Mireille van Pelt    Jongste Jeugd 
Marjolein Lurvink  Coordinator  Kabouters 
Miriam Gouwens  Coordinator  Smurfen   0624689343

Seniorencommissie  
Romee Knibbeler  Coordinator   
Simone Aalbers     
Jochem Giesen     
Querine Zielhuis     
Amber Verheul     

Super Zaterdag  

Toernooi commissie  

Wedstrijdsecretariaat  
Gerard van Rij  Voorzitter a.i.   
Evelien Hofland  Indeling zaterdag  Jeugd  0624668095
Renee de Vries  Indeling zaterdag  Jongste Jeugd  0646270618
Gerard van Rij  Indeling zondag  Senioren