Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingschema
 Trainingsschema   zondag 26 januari 2020   12:00
Dit schema loopt van 26-1-2020 t/m 1-2-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 M6E1zaal Jelle Linssen Sporthoeve, Sporthal de Balken leggen en opruimen Let op: 2 units
15:30 - 16:30 MD3zaal Bastiaan Boetes Meerkoet, Sporthal de balken leggen let op: 2 units
16:30 - 17:30 JC1zaal Bastiaan Boetes
Thijs van Rij
Meerkoet, Sporthal de balken opruimen let op: 2 units!
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 MD4zaal Bastiaan Boetes Meerkoet, Sporthal de balken leggen
15:30 - 16:45 M6E2zaal Jelle Linssen Sporthoeve, Sporthal de balken leggen
16:00 - 17:00 MD1zaal Bastiaan Boetes Meerkoet, Sporthal de
16:45 - 18:00 JA2zaal Hessel Roodenburg
Vincent Klinckenberg
Sporthoeve, Sporthal de balken opruimen!!
17:00 - 18:00 MC1zaal Martijn van Driel Meerkoet, Sporthal de
18:00 - 19:00 MB1zaal Martijn van Driel
Noor Ferket
Meerkoet, Sporthal de
19:00 - 20:00 JA1zaal Gerrit-Jan Ankoné Meerkoet, Sporthal de balken opruimen
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 JFzaal Meerkoet, Sporthal de balken leggen
13:00 - 14:15 M8E2zaal Jelle Linssen Sporthoeve, Sporthal de balken leggen
14:00 - 15:00 MF1zaal Karin Noordam Meerkoet, Sporthal de Let op: balken 3e unit opruimen voor 15:00
14:00 - 15:00 MF2zaal Meerkoet, Sporthal de Let op: balken 3e unit opruimen voor 15:00
14:15 - 15:15 JD1zaal Erik Muis
Jip Dijkstra
Sam Ankoné
Tijmen Stalenberg
Jelle Linssen
Sporthoeve, Sporthal de
15:00 - 16:00 MD2zaal Josefien de Graaf Meerkoet, Sporthal de 2 units
15:15 - 16:15 J6Ezaal Evelien Hofland
Marian van Dinter
Jelle Linssen
Sporthoeve, Sporthal de
16:00 - 17:00 JC2zaal Ronald Hoevenaars Meerkoet, Sporthal de 2 units, balken opruimen
16:15 - 17:30 MB2zaal Jelle Linssen Sporthoeve, Sporthal de balken opruimen
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 J8Ezaal Wouter Groenewold Meerkoet, Sporthal de 2 units, BALKEN LEGGEN
15:30 - 16:45 M8E1zaal Martijn van Driel Sporthoeve, Sporthal de balken leggen. let op: 2 units
16:00 - 17:00 MC2zaal Wouter Groenewold Meerkoet, Sporthal de let op 2 units BALKEN OPRUIMEN
16:45 - 18:00 MB3zaal Martijn van Driel Sporthoeve, Sporthal de balken opruimen let op 2 units!
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:45 JD1zaal Erik Muis
Jip Dijkstra
Sam Ankoné
Tijmen Stalenberg
Bastiaan Boetes
Sporthoeve, Sporthal de balken leggen Let op: 2 units
15:30 - 16:30 MD4zaal Jelle Linssen Meerkoet, Sporthal de balken leggen en opruimen LET OP; 2 units
16:45 - 18:00 MC3zaal Bastiaan Boetes Sporthoeve, Sporthal de balken opruimen Let op: 3 units
17:30 - 19:00 JB1zaal Wouter Giesen Plataan, MFC De balken leggen en opruimen
18:00 - 19:30 JA1zaal Gerrit-Jan Ankoné Meerkoet, Sporthal de EIGEN TRAINING JA1