Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingschema
 Trainingsschema   vrijdag 24 november 2017   09:58
Dit schema loopt van 28-8-2017 t/m 26-11-2017
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Bastiaan Boetes RW1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens E8-1 Quinten Vermeulen RW2 - AB TC: Bente
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Bente Captein RW2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Eva Nohlen
Julia van Amelsfort
BG1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Nico Stom
Martijn van Driel
BG1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Dieter Mockelman
Pieter van Kersbergen
RW2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes E6-5 Babeth Sterk
Jet Bosman
Diederik de Lange
Philippine de Lange
RW1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes E8-2 Wouter Poelman RW1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Bente Captein RW2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Rolf Bolk BG1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Pieter Viguurs BG1 - CD
19:45 - 21:15 Jongens B1 Martijn van Driel RW1 - AB
19:45 - 21:15 Meisjes B2 Bastiaan Kraan
Jurian Blöte
RW1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D2 Thijs van Rij RW1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Femke Rijpma RW1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Esme Verburg
Lotte Bolk
RW2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Tjerk Hagedoorn RW2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Freek Hehewerth
Gerrit-Jan Ankoné
BG1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Crispijn Hoevenaars
Mark IJpelaar
RW1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Ivo Walenbergh RW2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Cornelie Biemond
Veerle Viguurs
Simone de Vries
RW2 - AB Extra ondersteuning voor nieuwe leden: Simone
20:00 - 21:30 Dames 1 Hans de Wit
Joachim van der Have
RW1
20:00 - 21:30 Dames 2 RW1
20:30 - 22:00 Heren 1 Rolf Bolk RW2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:45 Meisjes E6-3 Jolanda Hoevenaars
Kirsten van Dam
RW2 - AB TC: Bente
14:30 - 15:45 Meisjes E6-4 Nicoline Verboom RW2 - CD TC: Bente
14:30 - 16:00 Meisjes E8-2 Simone de Vries RW1 - CD TC: Bente
16:00 - 17:15 Jongens E6-2 Matthijs Huning
Prosper Hoevenaars
RW2 - AB TC: Bente
16:00 - 17:15 Jongens F1 Casper van Aarem
Victor Crawfurd
RW1 - CD TC: Bente
16:00 - 17:15 Meisjes E6-5 Bridget Bras
Marijn Stuip
Judith te Linde
RW2 - CD TC: Bente
17:30 - 19:00 Jongens D1 Koen Bosman
Thijs van Rij
RW1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens E8-1 Hans Koppelle
Huub Dupree
Mel van den Bosch
RW2 - CD TC: Bente
17:30 - 19:00 Meisjes E8-1 Kim van Waasbergen
Veere Stuip
RW2 - AB TC: Bente
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Martijn van Driel BG1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Evelien Hofland
Noor Ferket
RW1 - AB
19:00 - 21:00 Jongens B1 Martijn van Driel RW1 - CD Eerste halfuur: specialistentraining
19:00 - 20:30 Jongens B2 Bente Captein RW2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Katja van Schie RW2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Rolf Bolk RW1 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Pepijn Pieterse BG1 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A2 Marc Pieterse BG1 - CD
21:00 - 22:30 Dames V-A RW1
21:00 - 22:30 Heren V-A RW1
21:00 - 22:30 Heren V-L RW1
21:00 - 22:30 Trimhockey Cees Vermeulen RW2 Mogelijk Bente i.c.m. Cees
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D2 Felix van Doorn
Tom Kruitwagen
RW1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Tjerk Hagedoorn RW2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Femke Goedhart
Karin Schuurmans
Pleun van Driel
BG1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Herman Ferwerda RW1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Ivo Walenbergh
Sjoerd Walenbergh
RW1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Sophie van Dael
Vincent Klinckenberg
RW2 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C4 Carlies Venema RW2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C3 David Albregts
Eelco Mulder
BG1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Hans de Wit
Joachim van der Have
RW2
20:00 - 21:30 Dames 2 RW2
20:00 - 21:30 Heren 1 RW1 - AB Facultatief
20:00 - 21:30 Jongens A2 Herman Ferwerda RW1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Meisjes D4 Pieter van der Gaast BG1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D1 Bente Captein RW1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes E6-3 RW2 - AB TC: Gerrit-Jan
16:30 - 17:45 Meisjes E6-4 Chiara Boon
Lobke Kruitwagen
RW2 - AB TC: Gerrit-Jan
17:00 - 18:00 Jongens E6-2 Sam Ankoné
Tijmen Stalenberg
RW2 - CD TC: Gerrit-Jan
17:00 - 18:30 Meisjes E8-1 Stephan Verboom BG1 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes F1 Marjolein Lurvink
Remko de Jong
BG1 - A
17:15 - 18:30 Meisjes F2 Susanne Meerwaldt-van Vugt
Marco Hakker
BG1 - B
17:45 - 20:00 Keepers Trainingsgroep RW1 - AB Roos 1 * per 2 weken
18:00 - 19:30 Jongens C1 Freek Hehewerth
Gerrit-Jan Ankoné
RW2 - AB TC: Gerrit-Jan
18:00 - 19:30 Jongens C2 Eva Keulen
Marie-anne Tolhoek
RW2 - CD TC: Gerrit-Jan
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Bente Captein RW1 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 Bente Captein RW1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Michiel de Jager
Ronald Hoevenaars
RW2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Gerrit-Jan Ankoné RW2 - AB
20:00 - 21:15 Meisjes A2 Bente van den Bosch RW1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Kabouters Kirsten van Dam
Miriam Gouwens
Julia Freesen
Lotte van den Brink
Evelien Hofland
RW1 - CD
09:00 - 09:45 Smurfen Kiki Joy de Jager
Linge Hoevenaars
Pieter Meerwaldt
Saskia Dijkstra
RW1 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 Trimhockey Gerrit-Jan Ankoné
Martijn van Driel
RW2