Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingschema
 Trainingsschema   zaterdag 30 mei 2020   05:30
Dit schema loopt van 25-4-2020 t/m 31-5-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens E6-1 Jelle Scheen RW2
16:30 - 17:30 Jongens E6-2 Evelien Hofland
Johan Vermeulen
RW2
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Sanne Jansen
Jelle Linssen
RW1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Charlotte Fokker
Eefje Hermeler
RW1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C1 Niels van Zoest
Tjerk Hagedoorn
RW2
17:30 - 19:00 Meisjes E8-1 Chiara Boon BG1
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Fréderique Leijger
Valentina Kok
RW1
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Glenn Eduard
Menno Tak
RW2
19:00 - 20:00 Meisjes A3 RW1
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Pieter Viguurs
Veerle Viguurs
BG1
19:30 - 20:30 Jongens C1 Thijs van Rij RW2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Chiara Boon
Lobke Kruitwagen
Rosa Bolscher
RW1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Josefien de Graaf
Sofie Breedveld
RW1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C2 Casper van den Bosch
Jannes de Keijser
RW2
18:00 - 19:00 Meisjes B1 Martijn van Driel
Noor Ferket
RW1
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Femke Rijpma RW2
19:00 - 20:00 Jongens A1 Gerrit-Jan Ankoné RW2
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Martijn van Driel RW1
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Anouk van Loon BG1
20:00 - 21:00 Jongens A2 Hessel Roodenburg
Vincent Klinckenberg
RW2
20:00 - 21:00 Jongens B1 Jelle Linssen
Wouter Giesen
RW1
21:00 - 22:00 Dames 1 Joachim van der Have
Martijn van Driel
RW2
21:00 - 22:00 Heren 1 Rolf Bolk RW1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Jongens F1 Cees Vermeulen
Jurjaan Bitterlich
RW2 - AB
14:30 - 15:30 Jongens F2 Cees Vermeulen
Jurjaan Bitterlich
RW2 - CD
14:30 - 16:00 Meisjes E8-2 Mady van Luxemburg RW1 - CD
15:30 - 17:00 Jongens E6-1 Evelien Hofland
Marian van Dinter
Pim Voorderhaak
RW1 - AB
15:30 - 17:00 Jongens E6-2 Evelien Hofland
Marian van Dinter
Pim Voorderhaak
RW1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes E6-1 Miriam Gouwens RW2 Hockey entertainment
15:30 - 16:30 Meisjes E6-2 Miriam Gouwens RW2 Hockey entertainment
15:30 - 16:30 Meisjes E6-3 Miriam Gouwens RW2 Hockey entertainment
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Lotus Vanhorick
Marco Hakker
Sarah van den Blink
RW1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Karin Noordam RW1 - D
16:30 - 17:30 Cool kids MF3 Bob de Zwart
Maurits Voorn
Sebastiaan Boeve
RW2 - CD
16:30 - 17:30 Cool kids Mix Bob de Zwart
Maurits Voorn
Sebastiaan Boeve
RW2 - CD
16:30 - 18:00 jongens E8-1 Maurits Boetes
Maaike Verdegaal
Thom Koppelle
RW2 - AB Hockey entertainment
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Prosper Hoevenaars
Julian Huning
RW1 - CD hockeyentertainment
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Matthja Harmsma
Silvia Weerdenburg
RW1 - AB Supervisie Hockey entertainment
18:00 - 19:30 Jongens D1 Guus Kloos
Guus van Holten
RW2
18:30 - 19:30 Jongens C1 Thijs van Rij RW1
19:30 - 20:30 Meisjes A4 RW2 Hockey entertainment
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Fréderique Leijger
Valentina Kok
RW1
20:30 - 22:00 Dames V-A BG1
20:30 - 22:00 Heren V-A BG1
20:30 - 21:30 Meisjes A2 Martin Osinga RW2
20:30 - 21:30 Meisjes A3 RW1 Supervisie Hockey Entertainment
21:30 - 22:30 Trimhockey allen Cees Vermeulen RW2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Floris Jensma
Sven Pennings
RW1
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Felice Hoeve RW2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Edzard van Holthe
Ronald Hoevenaars
RW2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens B1 Jelle Linssen
Wouter Giesen
RW1
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Niels van Zoest
Tjerk Hagedoorn
BG1
18:30 - 19:30 Jongens C2 Kees Regeling
Niek Regeling
RW2
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Rolf Bolk RW1
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Martijn van Driel
Noor Ferket
BG1
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Eelco Mulder RW2
20:00 - 21:00 Dames 1 BG1
20:00 - 21:00 Jongens A2 Hessel Roodenburg
Vincent Klinckenberg
RW1
21:00 - 22:00 Heren 1 Rolf Bolk RW1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes E6-1 Felice Hoeve RW2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes E8-1 Joost de Jong
Marjolein Lurvink
BG1
16:30 - 18:00 Jongens D1 Jip Dijkstra
Sam Ankoné
RW1
16:30 - 18:00 Meisjes E8-2 Pieter Meerwaldt
Susanne Meerwaldt-van Vugt
Mady van Luxemburg
RW2 - CD
17:00 - 18:30 jongens E8-1 Wouter Groenewold RW2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens A1 Gerrit-Jan Ankoné RW1
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Richard Stoppelenburg RW2
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Gerrit-Jan Ankoné
Gerrit-Jan Ankoné
RW1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Cool kids MF3 Bob de Zwart
Sebastiaan Boeve
Sebastiaan Boeve
RW2
10:00 - 11:00 Cool kids Mix Maurits Voorn
Marc Brinkkemper
Marc Brinkkemper
RW2
10:00 - 11:00 Smurfen Nina Vuijk
Femke Grataloup-dijkstra
Frieke Hoevenaars
Sophie Van Os
RW1
11:15 - 12:15 Meisjes E8-2 Ferry Bakker RW1 - AB om de week voor onderlinge wedstrijdjes
11:15 - 12:15 Meisjes F1 Marco Hakker RW2 - AB
11:15 - 12:15 Meisjes F2 Karin Noordam RW2 - CD
12:30 - 14:00 Meisjes D1 Marcel van Dam RW1
12:30 - 14:00 Meisjes D2 RW1
12:30 - 14:00 Meisjes D4 RW2 - CD
12:45 - 13:45 Meisjes E6-1 Carola van Dijk RW2 - AB oefenwedstrijdjes
14:00 - 15:30 Jongens C1 Thijs van Rij RW2
14:15 - 15:45 Jongens B1 Jelle Linssen RW1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 Trimhockey allen Bastiaan Boetes
Floris Jensma
Thiemen Spaargaren
RW2
11:00 - 12:30 Dames V-A RW1
11:00 - 12:30 Heren V-A RW1