Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

14 maart | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JC2   thuis  VMHC Pollux JC1   14:30  15:00  Veld 1 Reeuwijk    
JD1   thuis  L.S.C. ALECTO JD3   10:30  11:00  Veld 2 Reeuwijk    
MA1   thuis  Craeyenhout MA2   16:15  16:45  Veld 1 Reeuwijk    
MA2   thuis  HC Pijnacker MA5   15:45  16:15  Veld 2 Reeuwijk    
MB1   thuis  HC De IJssel MB2   13:45  14:30  Veld 2 Reeuwijk    
MC1   thuis  HC Waddinxveen MC1   12:45  13:15  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Floor van der Heijden en Marije van den Hondel
MC3   thuis  Schoonhovense MHC MC2   12:15  12:45  Veld 2 Reeuwijk    
Fluiten: Floor van der Straaten en Cassandra van de Ruitenbeek
MD1   thuis  R.H.V. Leonidas MD4   10:45  11:30  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Fleur Roozendaal en Roos Verdegaal
MD4   thuis  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD6   08:30  09:00  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
Fluiten: Dominique Moret en Noud Zwijnenburg
JA1   uit  VMHC Pollux JA1 25  14:20  15:45    route    
JA2   uit  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA3 15        route    
JB1   uit  hdm JB4 30  14:55  16:10    route    
JC1   uit  Berkel Rodenrijs JC2 30  11:10  12:25    route    
MA3   uit  LOHC MA7 35  13:45  14:50    route    
MA4   uit  hdm MA7 30  09:20  10:20    route    
   KNHB: 30 minuten extra reistijd nodig i.v.m. werkzaamheden A12 ter hoogte toegang Den Haag  
MB2   uit  Goudse MHC MB2 10  10:05  10:45    route    
MB3   uit  Goudse MHC MB5 10  15:20  16:00    route    
MC2   uit  MHC Forescate MC4 35  11:45  12:50    route    
MD2   uit  Schoonhovense MHC MD2 30  10:20  11:20    route    
MD3   uit  Berkel Rodenrijs MD8 30  12:00  13:00    route    


14 maart | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JE8-1   thuis  Hockey Club Rotterdam J8E4   08:45  09:15  Veld 2 Reeuwijk CD    
   KNHB: Veld CD  
JE6-2   thuis  MHC Forescate J6E3   09:45  10:15  Veld 1 Reeuwijk A    
   KNHB: Veld A  
JF1   thuis  Klein Zwitserland JF6   10:30  11:00  Veld 1 Bodegraven C    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113, Veld C  
CK-Mix   thuis  Noordwijk CK-MIX F1   08:30  09:00  Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'    
   KNHB: Veld D  
Smurfen   thuis  !Reservering   08:55  09:00  Veld 1 Reeuwijk AB    
ME8-2   thuis  HC Voorne M8E2   08:45  09:15  Veld 2 Reeuwijk AB    
   KNHB: Veld AB  
ME6-2   thuis  Berkel Rodenrijs M6E3   09:45  10:15  Veld 1 Reeuwijk B    
   KNHB: Veld B  
ME6-3   thuis  L.S.C. ALECTO M6E2   09:45  10:15  Veld 1 Reeuwijk C    
   KNHB: Veld C  
MF1   thuis  OMHC MF3   10:30  11:00  Veld 1 Bodegraven A    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113, Veld A  
MF2   thuis  Klein Zwitserland MF10   10:30  11:00  Veld 1 Bodegraven B    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113, Veld B  
JE6-1   uit  Noordwijk J6E1 40  09:05  10:15    route    
JF2   uit  R.H.V. Leonidas JF1 20        route    
ME8-1   uit  HGC M8E3 30  07:30  08:30    route    
ME6-1   uit  Berkel Rodenrijs M6E6 30        route    
CK-MF3   uit  Goudse MHC CK-MF1 10  10:20  11:00  Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)