Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

21 maart | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JA2   thuis  Berkel Rodenrijs JA3   16:15  16:45  Veld 1 Reeuwijk    
JB1   thuis  Klein Zwitserland JB3   14:15  15:00  Veld 1 Reeuwijk    
JC2   thuis  HV Westland JC2   15:00  15:30  Veld 2 Reeuwijk    
MA1   thuis  Hockey Club Wateringseveld Veld MA1   12:45  13:15  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
MB2   thuis  OMHC MB5   16:45  17:15  Veld 2 Reeuwijk    
MC1   thuis  Hockey Club Rotterdam MC5   13:15  13:45  Veld 2 Reeuwijk    
MC2   thuis  hdm MC8   11:30  12:00  Veld 2 Reeuwijk    
MC3   thuis  HV Victoria MC7   12:45  13:15  Veld 1 Reeuwijk    
MD2   thuis  OMHC MD6   11:00  11:30  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Emile Zandbergen en Jaari van der Knaap
MD3   thuis  Rijswijksche Hockey Club MD5   11:00  11:30  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
Fluiten: Jesse van der Loo en Coen Schuurmans
JA1   uit  Hockey Club Rotterdam JA3 20        route    
JD1   uit  OMHC JD2 20        route    
MA3   uit  HC Alphen MA5 15        route    
MA4   uit  V.M.H.C. CARTOUCHE MA6 40        route    
MB1   uit  HV Bleiswijk MB1 20        route    
MB3   uit  HV Victoria MB6 20  16:40  17:30    route    
MD1   uit  Goudse MHC MD2 10  09:50  10:45    route    
MD4   uit  HC Nieuwkoop MD2 20  08:40  09:30    route    


21 maart | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JE8-1   thuis  Rijswijksche Hockey Club J8E3   09:45  10:15  Veld 2 Reeuwijk AB    
   KNHB: Veld AB  
JE6-1   thuis  LOHC J6E2   09:30  10:00  Veld 1 Reeuwijk B    
   KNHB: Veld B  
JF2   thuis  hdm JF5   08:30  09:00  Veld 1 Reeuwijk C    
   KNHB: Veld C  
Smurfen   thuis  !Reservering   08:55  09:00  Veld 1 Reeuwijk AB    
ME8-2   thuis  VMHC Pollux M8E2   09:45  10:15  Veld 2 Reeuwijk CD    
   KNHB: Veld CD  
ME6-3   thuis  HC Alphen M6E3   09:30  10:00  Veld 1 Reeuwijk A    
   KNHB: Veld A  
MF2   thuis  Leidse Hockey Club Roomburg MF3   08:30  09:00  Veld 1 Reeuwijk D    
   KNHB: Veld D  
JE6-2   uit  HC Schiedam J6E1 30  09:00  10:00    route    
JF1   uit  Hockeyclub Barendrecht JF2 25  11:20  12:15    route    
CK-Mix   uit  HC Alphen CK-MIX F1 15  08:15  09:00  Sportpark Zegersloot    
ME8-1   uit  Noordwijk M8E3 40  08:50  10:00    route    
ME6-1   uit  HC Alphen M6E4 15  10:45  11:30    route    
ME6-2   uit  Hockey Club Rotterdam M6E7 20        route    
CK-MF3   uit  Berkel Rodenrijs CK-MF1 30      Sportp. 'Het Hoge Land'    
MF1   uit  HV Bleiswijk MF1 20  08:10  09:00    route    
   KNHB: veld 1A  


21 maart | Overig
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
BRAVO   thuis  !Reservering     09:00  Veld 2 Reeuwijk AB