Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

28 maart | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JA1   thuis  Leidse Hockey Club Roomburg JA2   14:30  15:30  Veld 2 Reeuwijk    
JC1   thuis  HGC JC2   13:00  13:45  Veld 2 Reeuwijk    
Fluiten: Sam Ankoné en Mel van den Bosch
JD1   thuis  HDS JD2   11:00  11:30  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
Fluiten: Sven Pennings en Jelle Scheen
MA3   thuis  R.H.V. Leonidas MA7   16:15  16:45  Veld 1 Reeuwijk    
MA4   thuis  Craeyenhout MA3   14:30  15:00  Veld 1 Reeuwijk    
MB1   thuis  Dordrechtse Mixed Hockey Club MB2   12:30  13:15  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
Fluiten: Tijmen Stalenberg en Joep Voorderhaak
MB3   thuis  HC Delfshaven MB1   14:30  15:00  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
MC2   thuis  HC Alphen MC5   11:00  11:30  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Minke Viguurs en Nienke Scheen
MD2   thuis  HC De IJssel MD3   12:45  13:15  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Kiki Joy de Jager en Valentina Kok
MD3   thuis  Dordrechtse Mixed Hockey Club MD4     12:00  Veld 2 Reeuwijk    
JA2   uit  MHC Forescate JA3 35        route    
JB1   uit  V.M.H.C. CARTOUCHE JB4 40        route    
JC2   uit  Dordrechtse Mixed Hockey Club JC2 35        route    
MA1   uit  Hockeyclub Barendrecht MA2 25  14:55  15:50    route    
MA2   uit  HV Westland MA4 35        route    
MB2   uit  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB3 15        route    
MC1   uit  OMHC MC5 20        route    
MC3   uit  M.H.C. Krimpen MC2 30  12:30  13:30    route    
MD1   uit  HC De IJssel MD2 15  08:00  09:00    route    
MD4   uit  HC Waddinxveen MD2 15  10:30  11:15    route    


28 maart | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JE6-1   thuis  Rijswijksche Hockey Club J6E2   09:30  10:00  Veld 1 Reeuwijk A    
   KNHB: Veld A  
JF1   thuis  HC De Hoeksche Waard JF1   08:30  10:30  Veld 2 Reeuwijk D    
   KNHB: Veld D  
Smurfen   thuis  !Reservering   08:55  09:00  Veld 1 Reeuwijk AB    
ME8-1   thuis  V.M.H.C. CARTOUCHE M8E3   08:30  09:00  Veld 2 Reeuwijk CD    
   KNHB: Veld CD  
ME6-1   thuis  Ring Pass Delft M6E1   09:30  10:00  Veld 1 Reeuwijk C    
   KNHB: Veld C  
ME6-2   thuis  Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E5   09:30  10:00  Veld 1 Reeuwijk B    
   KNHB: Veld B  
CK-MF3   thuis  Rijswijksche Hockey Club CK-MF3     10:30  Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'    
MF1   thuis  M.H.C. Krimpen MIX F1   08:30  10:30  Veld 2 Reeuwijk C    
   KNHB: Veld C  
JE8-1   uit  HC Alphen J8E2 15  17:00  17:45    route    
JE6-2   uit  H.C. Derby J6E1 25  08:05  09:00    route    
JF2   uit  HV Victoria JF2 20        route    
CK-Mix   uit  MHC Voorhout CK-MIX F1 35      Sportp. Elsgeest    
ME8-2   uit  OMHC M8E4 20        route    
ME6-3   uit  Ring Pass Delft M6E2 30  08:50  09:50    route    
   KNHB: DSW D  
MF2   uit  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF2 15  11:30  12:15    route    


28 maart | Overig
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
BRAVO   thuis  !Reservering     09:00  Veld 2 Reeuwijk AB