Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

18 april | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JA1   thuis  V.M.H.C. CARTOUCHE JA2   15:45  16:45  Veld 1 Reeuwijk    
JC2   thuis  H.C. Derby JC2   12:15  12:45  Veld 2 Reeuwijk    
JD1   thuis  Berkel Rodenrijs JD4   12:45  13:15  Veld 1 Reeuwijk    
MA3   thuis  HC Ypenburg MA3   14:00  14:30  Veld 2 Reeuwijk    
MA4   thuis  HGC MA7   15:45  16:15  Veld 2 Reeuwijk    
MB1   thuis  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB4   14:15  15:00  Veld 1 Reeuwijk    
MC1   thuis  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC4   12:45  13:15  Veld 1 Bodegraven    
MC3   thuis  R.H.V. Leonidas MC6   11:00  11:30  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
Fluiten: Huub Dupree en Jasper Heintz
MD1   thuis  Schoonhovense MHC MD1   10:15  11:00  Veld 2 Reeuwijk    
Fluiten: Reinoud Duinker en Jip Dijkstra
MD4   thuis  R.H.V. Leonidas MD6   11:00  11:30  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Steffie van der Heijden en Floor van Goudzwaard
JA2   uit  HC Schiedam JA3 30        route    
JB1   uit  HDS JB2 35        route    
JC1   uit  HC Ypenburg JC2 25        route    
MA2   uit  H.C. Derby MA3 25  15:05  16:00    route    
MB2   uit  HC Alphen MB6 15        route    
MB3   uit  H.C. Derby MB4 25  13:15  14:10    route    
MC2   uit  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC7 15        route    
MD2   uit  Goudse MHC MD4 10  11:50  12:30    route    
MD3   uit  HDS MD7 35        route    


18 april | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JE8-1   thuis  hdm J8E4   08:45  09:15  Veld 2 Reeuwijk AB    
   KNHB: Veld AB  
JE6-2   thuis  Mixed Hockeyclub Zoetermeer J6E2   08:30  09:00  Veld 1 Reeuwijk D    
   KNHB: Veld D  
JF1   thuis  HV Westland JF1   09:45  10:15  Veld 1 Reeuwijk C    
   KNHB: Veld C  
CK-Mix   thuis  Hockey Club Wateringseveld Veld CK-MIX F2     10:15  Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'    
Smurfen   thuis  !Reservering   08:55  09:00  Veld 1 Reeuwijk AB    
ME8-2   thuis  M.H.C. Krimpen M8E1   08:45  09:15  Veld 2 Reeuwijk CD    
   KNHB: Veld CD  
ME6-2   thuis  HC De IJssel M6E2   09:30  10:00  Veld 1 Bodegraven B    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113, Veld B  
ME6-3   thuis  Hockey Club Rotterdam M6E8   09:30  10:00  Veld 1 Bodegraven A    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113, Veld A  
MF1   thuis  HC De IJssel MF1   09:45  10:15  Veld 1 Reeuwijk B    
   KNHB: Veld B  
MF2   thuis  hdm MF8   09:45  10:15  Veld 1 Reeuwijk D    
   KNHB: Veld D  
JE6-1   uit  D.H.C. Hudito J6E1 30        route    
Let op: Uittenue mee!   
JF2   uit  OMHC JF1 20        route    
ME8-1   uit  LOHC M8E4 35        route    
ME6-1   uit  HV Westland M6E2 35        route    
CK-MF3   uit  Ring Pass Delft CK-MF4 30  07:45  08:45  Sportpark 'Hof van Delft'    
   KNHB: DSW C