Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

4 april | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JA2   thuis  MHC Voorhout JA1   14:30  15:00  Veld 1 Reeuwijk    
JB1   thuis  HGC JB3   12:30  13:15  Veld 1 Reeuwijk    
JC2   thuis  HV Bleiswijk JC2   12:45  13:15  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
MA1   thuis  HC Schiedam MA2   16:15  16:45  Veld 1 Reeuwijk    
MA2   thuis  HC De IJssel MA2   15:00  15:30  Veld 2 Reeuwijk    
MB2   thuis  HC Waddinxveen MB1   14:30  15:00  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
MC1   thuis  HC Nieuwkoop MC1   13:15  13:45  Veld 2 Reeuwijk    
Fluiten: Julia van Amelsfort en Lotte Bolk
MC3   thuis  HC Feijenoord MC3   11:00  11:30  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Eva Nohlen en Jade Oerlemans
MD1   thuis  OMHC MD5   10:45  11:30  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
Fluiten: Puck Siero en Babeth Sterk
MD4   thuis  Goudse MHC MD5   11:30  12:00  Veld 2 Reeuwijk    
Fluiten: Esme Verburg en Milou Zielhuis
JA1   uit  Noordwijk JA1 40  15:35  17:15    route    
JC1   uit  Hockey Club Wateringseveld Veld JC1 30        route    
JD1   uit  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD3 15        route    
MA3   uit  HCGO MA1 70  10:20  12:00    route    
MB1   uit  OMHC MB2 20        route    
MB3   uit  Dordrechtse Mixed Hockey Club MB6 35        route    
MC2   uit  Goudse MHC MC4 10  10:05  10:45    route    
MD2   uit  HC Capelle MD2 20        route    
MD3   uit  Hockey Club Rotterdam MD15 20        route    


4 april | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JE8-1   thuis  Mixed Hockeyclub Zoetermeer J8E3   09:15  09:45  Veld 1 Bodegraven AB    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113, Veld AB  
JE6-2   thuis  Dordrechtse Mixed Hockey Club J6E1   09:30  10:00  Veld 1 Reeuwijk A    
   KNHB: Veld A  
JF2   thuis  HC De IJssel JF1   08:15  08:45  Veld 2 Reeuwijk A    
   KNHB: Veld A  
CK-Mix   thuis  HV Bleiswijk CK-MIX F1   08:15  08:45  Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'    
   KNHB: Veld D  
Clinic   thuis  !Reservering     09:30  Veld 2 Reeuwijk    
Clinic   thuis  !Reservering     10:30  Veld 2 Reeuwijk    
Smurfen   thuis  !Reservering   08:55  09:00  Veld 1 Reeuwijk AB    
ME8-2   thuis  Goudse MHC M8E3   09:15  09:45  Veld 1 Bodegraven CD    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113, Veld CD  
ME6-3   thuis  HC Waddinxveen M6E1   09:30  10:00  Veld 1 Reeuwijk B    
   KNHB: Veld B  
MF2   thuis  Hockey Club Wateringseveld Veld MF1   08:15  08:45  Veld 2 Reeuwijk B    
   KNHB: Veld B  
JE6-1   uit  Hockey Club Rotterdam J6E2 20        route    
JF1   uit  Ring Pass Delft JF3 30  08:50  09:50    route    
   KNHB: DSW B  
ME8-1   uit  HC Alphen M8E2 15  14:30  15:15    route    
ME6-1   uit  HC Capelle M6E1 20        route    
ME6-2   uit  Dordrechtse Mixed Hockey Club M6E3 35        route    
CK-MF3   uit  Mixed Hockeyclub Zoetermeer CK-MF2 15      Sportp. 'Van Tuyll'    
MF1   uit  Goudse MHC MIX F1 10  10:20  11:00    route    


4 april | Overig
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
BRAVO   thuis  !Reservering     09:00  Veld 1 Reeuwijk CD