Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

6 juni | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JA1   thuis  VMHC Pollux JA1   15:45  16:45  Veld 1 Reeuwijk    
JA2   thuis  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA3   14:30  15:00  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
JB1   thuis  V.M.H.C. CARTOUCHE JB4   14:15  15:00  Veld 1 Reeuwijk    
JC2   thuis  Dordrechtse Mixed Hockey Club JC2   10:30  11:00  Veld 2 Reeuwijk    
Fluiten: Coen Schuurmans en Emile Zandbergen
MA3   thuis  LOHC MA7   15:45  16:15  Veld 2 Reeuwijk    
MA4   thuis  hdm MA7   14:00  14:30  Veld 2 Reeuwijk    
MB2   thuis  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB3   12:45  13:15  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
MC1   thuis  OMHC MC5   12:45  13:15  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Sven Pennings en Jelle Scheen
MC3   thuis  M.H.C. Krimpen MC2   12:15  12:45  Veld 2 Reeuwijk    
Fluiten: Linge Hoevenaars en Lise van Alphen
MD1   thuis  HC De IJssel MD2   10:45  11:30  Veld 1 Reeuwijk    
Fluiten: Jesse van der Loo en Dominique Moret
MD4   thuis  HC Waddinxveen MD2   11:00  11:30  Veld 1 Bodegraven    
   KNHB: LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
Fluiten: Leila Hachimi en Nienke Scheen
JC1   uit  HGC JC2 30        route    
JD1   uit  HDS JD2 35        route    
MA1   uit  Craeyenhout MA2 35  16:40  17:45    route    
MA2   uit  HC Pijnacker MA5 25        route    
MB1   uit  Dordrechtse Mixed Hockey Club MB2 35        route    
MB3   uit  HC Delfshaven MB1 30        route    
MC2   uit  HC Alphen MC5 15        route    
MD2   uit  HC De IJssel MD3 15        route    
MD3   uit  Dordrechtse Mixed Hockey Club MD4 35        route    


6 juni | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  
JE8-1   thuis  HC Alphen J8E2   08:45  09:15  Veld 2 Reeuwijk AB    
   KNHB: Veld AB  
JE6-2   thuis  H.C. Derby J6E1   09:45  10:15  Veld 1 Reeuwijk A    
   KNHB: Veld A  
JF2   thuis  R.H.V. Leonidas JF1   09:45  10:15  Veld 1 Reeuwijk D    
   KNHB: Veld D  
Smurfen   thuis  !Reservering   08:55  09:00  Veld 1 Reeuwijk AB    
ME8-2   thuis  OMHC M8E4   08:45  09:15  Veld 2 Reeuwijk CD    
   KNHB: Veld CD  
ME6-3   thuis  Ring Pass Delft M6E2   09:45  10:15  Veld 1 Reeuwijk B    
   KNHB: Veld B  
MF2   thuis  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF2   09:45  10:15  Veld 1 Reeuwijk C    
   KNHB: Veld C  
JE6-1   uit  Rijswijksche Hockey Club J6E2 25  08:35  09:30    route    
JF1   uit  HC De Hoeksche Waard JF1 30  08:15  09:15    route    
ME8-1   uit  V.M.H.C. CARTOUCHE M8E3 40        route    
ME6-1   uit  Ring Pass Delft M6E1 30  08:00  09:00    route    
   KNHB: Ruitenburg D  
ME6-2   uit  Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E5 15        route    
MF1   uit  M.H.C. Krimpen MIX F1 30  09:00  10:00    route    
   KNHB: 2C