header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 1

 

Ondersteuning

Thijs van den Heuvel Aanvoerder
Rolf Bolk Trainer
Vincent Klinckenberg Manager

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCRB H1 6 18 6 0 0
2 Leonidas H28 6 18 6 0 0
3 Hoeksche Waard H2 6 15 5 0 1
4 Victoria H7 6 12 4 0 2
5 Krimpen H2 6 10 3 1 2
6 Groen-Geel H12 6 8 2 2 2
7 Derby H3 6 7 2 1 3
8 Barendrecht H5 6 6 2 0 4
9 Leonidas H27 6 5 1 2 3
10 Leiden H10 6 3 1 0 5
11 Forcial H1 6 1 0 1 5
12 Rotterdam H7 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 apr HCRB Dames 1 n.n.b thuis - Veld 1 Reeuwijk

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Leonidas H27 Forcial H1 3-2
Rotterdam H7 HCRB H1 0-7
Derby H3 Victoria H7 2-1
Barendrecht H5 Krimpen H2-O 1-0
Leiden H10 Hoeksche Waard H2-O 0-5
Groen-Geel H12 Leonidas H28 1-5
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Victoria H7 Groen-Geel H12 3-1
Forcial H1 Derby H3 3-3
Krimpen H2-O Rotterdam H7 4-1
Hoeksche Waard H2-O Barendrecht H5 5-0
Leonidas H28 Leiden H10 6-1
HCRB H1 Leonidas H27 2-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Forcial H1 Victoria H7 0-4
Leiden H10 Groen-Geel H12 0-1
Barendrecht H5 Leonidas H28 2-3
Rotterdam H7 Hoeksche Waard H2-O 0-9
Leonidas H27 Krimpen H2-O 1-1
Derby H3 HCRB H1 0-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Leonidas H28 Rotterdam H7 9-0
Hoeksche Waard H2-O Leonidas H27 4-1
Krimpen H2-O Derby H3 5-3
HCRB H1 Forcial H1 7-0
Victoria H7 Leiden H10 4-2
Groen-Geel H12 Barendrecht H5 4-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Forcial H1 Krimpen H2-O 1-2
HCRB H1 Victoria H7 5-0
Barendrecht H5 Leiden H10 4-1
Rotterdam H7 Groen-Geel H12 2-2
Leonidas H27 Leonidas H28 2-4
Derby H3 Hoeksche Waard H2-O 2-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Victoria H7 Barendrecht H5 3-0
Krimpen H2-O HCRB H1 1-4
Hoeksche Waard H2-O Forcial H1 6-0
Leonidas H28 Derby H3 3-1
Groen-Geel H12 Leonidas H27 3-3
Leiden H10 Rotterdam H7 5-0

Agenda

Nog geen agenda punten.
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 17 april 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:00 Thuis Meisjes A1 !Oefenwedstrijd HCRB MB1
12:00 Thuis Meisjes B1 !Oefenwedstrijd HCRB MA1