header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

 

Ondersteuning

Julia Nohlen Aanvoerder
Martijn van Driel Trainer
Noor Ferket Trainer
Hockey Werkt Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Capelle D1 HCRB D1 12:30
Hoeksche Waard D1 Woerden D1 12:45
Krimpen D1 UNO D1 12:30
Rijnvliet D1 Waddinxveen D1 12:45
Souburgh D1 Scoop Delft D1 12:45
Wateringse veld D1 Feijenoord D1 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Woerden D1 6 18 6 0 0
2 Wateringse veld D1 6 18 6 0 0
3 UNO D1 6 13 4 1 1
4 Scoop Delft D1 6 13 4 1 1
5 Krimpen D1 6 11 3 2 1
6 Feijenoord D1 6 10 3 1 2
7 Rijnvliet D1 6 7 2 1 3
8 Capelle D1 6 5 1 2 3
9 Souburgh D1 6 3 1 0 5
10 HCRB D1 6 3 1 0 5
11 Hoeksche Waard D1 6 1 0 1 5
12 Waddinxveen D1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt HC Capelle D1 12:30 uit
7 nov HC De Hoeksche Waard D1 n.n.b thuis - Veld 1 Reeuwijk
14 nov Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1 12:45 uit
21 nov HC Rijnvliet D1 n.n.b thuis - Veld 1 Reeuwijk
28 nov M.H.C. Krimpen D1 n.n.b uit
13 mrt Hockey Club Wateringse Veld D1 n.n.b uit
20 mrt Hockeyclub UNO D1 n.n.b thuis
27 mrt HC Waddinxveen D1 n.n.b uit
3 apr Scoop Delft D1 n.n.b thuis
10 apr MHC Woerden D1 n.n.b uit
24 apr HC Feijenoord D1 n.n.b thuis
8 mei HC Capelle D1 n.n.b thuis
15 mei HC De Hoeksche Waard D1 n.n.b uit
22 mei Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1 n.n.b thuis
29 mei HC Rijnvliet D1 n.n.b uit
12 jun M.H.C. Krimpen D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Capelle D1 Krimpen D1 1-4
Scoop Delft D1 Waddinxveen D1 6-0
Souburgh D1 Feijenoord D1 0-2
Woerden D1 UNO D1 2-1
HCRB D1 Wateringse veld D1 2-6
Hoeksche Waard D1 Rijnvliet D1 0-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
UNO D1 HCRB D1 5-0
Krimpen D1 Hoeksche Waard D1 3-0
Feijenoord D1 Scoop Delft D1 0-1
Wateringse veld D1 Capelle D1 2-0
Rijnvliet D1 Souburgh D1 5-1
Waddinxveen D1 Woerden D1 0-13
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rijnvliet D1 Feijenoord D1 1-3
Hoeksche Waard D1 Wateringse veld D1 0-7
Woerden D1 Scoop Delft D1 3-2
HCRB D1 Waddinxveen D1 4-2
Souburgh D1 Krimpen D1 1-2
Capelle D1 UNO D1 2-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
UNO D1 Hoeksche Waard D1 5-0
Feijenoord D1 Woerden D1 0-2
Wateringse veld D1 Souburgh D1 3-0
Waddinxveen D1 Capelle D1 0-5
Krimpen D1 Rijnvliet D1 3-3
Scoop Delft D1 HCRB D1 6-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Hoeksche Waard D1 Waddinxveen D1 2-2
Krimpen D1 Feijenoord D1 2-2
Capelle D1 Scoop Delft D1 1-1
Souburgh D1 UNO D1 2-6
Rijnvliet D1 Wateringse veld D1 1-2
HCRB D1 Woerden D1 1-4
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Woerden D1 Capelle D1 9-1
Waddinxveen D1 Souburgh D1 1-3
Wateringse veld D1 Krimpen D1 8-1
UNO D1 Rijnvliet D1 4-2
Hoeksche Waard D1 Scoop Delft D1 1-4
Feijenoord D1 HCRB D1 3-1

Agenda

16-10 HERFSTVAKANTIE SCHOLEN
18-10 Herfstkamp
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast