header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 1

 

Ondersteuning

Thijs van den Heuvel Aanvoerder
Rolf Bolk Coach
Rolf Bolk Trainer
Vincent Klinckenberg Manager
Jelle Linssen Bar verantwoordelijke
Thijs van den Heuvel Arbitrage verantwoordelijke
Vincent Klinckenberg Arbitrage verantwoordelijke

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto-Augustinus H6 HCRB H1 14:45
Groen-Geel H8 Roomburg H4 12:35
Leiden-Leidse Studs H6 Leonidas H12 12:15
Leonidas H17 HUDITO H7 17:55
Waddinxveen H2-O DSHC H4 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas H12 5 15 5 0 0
2 Roomburg H4 4 9 3 0 1
3 Leonidas H17 5 9 3 0 2
4 Alecto H6 4 9 3 0 1
5 Waddinxveen H2 5 7 2 1 2
6 Groen-Geel H8 4 5 1 2 1
7 HUDITO H7 4 5 1 2 1
8 HCRB H1 5 5 1 2 2
9 Leiden H6 5 4 1 1 3
10 Zoetermeer H5 5 3 1 0 4
11 DSHC H4 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 okt L.S.C. ALECTO -Augustinus H6 14:45 uit
31 okt R.H.V. Leonidas H12 n.n.b uit
7 nov D.H.C. Hudito H7 n.n.b thuis - Veld 1 Reeuwijk
14 nov DSHC H4 n.n.b uit
28 nov Leidse Hockey Club Roomburg H4 n.n.b uit
13 mrt Groen-Geel H8 n.n.b uit
20 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H5 n.n.b thuis
27 mrt HC Waddinxveen H2 n.n.b uit
3 apr R.H.V. Leonidas H17 n.n.b thuis
10 apr LOHC H6 n.n.b uit
24 apr L.S.C. ALECTO H6 n.n.b thuis
8 mei R.H.V. Leonidas H12 n.n.b thuis
15 mei D.H.C. Hudito H7 n.n.b uit
22 mei DSHC H4 n.n.b thuis
12 jun Leidse Hockey Club Roomburg H4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Leiden-Leidse Studs H6 Zoetermeer H5 5-1
Leonidas H17 Waddinxveen H2-O 5-3
DSHC H4 Alecto-Augustinus H6 1-3
Leonidas H12 Roomburg H4 4-2
HCRB H1 Groen-Geel H8 3-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Zoetermeer H5 HCRB H1 0-3
Waddinxveen H2-O Leiden-Leidse Studs H6 6-4
Alecto-Augustinus H6 Leonidas H17 2-1
Groen-Geel H8 Leonidas H12 1-3
Roomburg H4 HUDITO H7 5-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
HUDITO H7 Groen-Geel H8 2-2
Leonidas H12 Zoetermeer H5 11-2
HCRB H1 Waddinxveen H2-O 1-3
Leiden-Leidse Studs H6 Leonidas H17 0-4
DSHC H4 Roomburg H4 0-12
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Groen-Geel H8 DSHC H4 3-2
Zoetermeer H5 HUDITO H7 1-4
Waddinxveen H2-O Leonidas H12 0-12
Leonidas H17 HCRB H1 4-0
Alecto-Augustinus H6 Leiden-Leidse Studs H6 4-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
HCRB H1 Leiden-Leidse Studs H6 1-1
Leonidas H12 Leonidas H17 3-2
Roomburg H4 Alecto-Augustinus H6 7-0
HUDITO H7 Waddinxveen H2-O 3-3
DSHC H4 Zoetermeer H5 0-7

Agenda

16-10 HERFSTVAKANTIE SCHOLEN
18-10 Herfstkamp
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast