Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Per team
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 24857 V.M.H.C. CARTOUCHE JA2

15:45 16:45 thuis Veld 1 Reeuwijk
9 mei 24876 G.H.C. RAPID JA1

15:45 16:45 thuis Veld 1 Reeuwijk
16 mei 24918 HV Victoria JA2

20

uit route
6 jun 24961 VMHC Pollux JA1

15:45 16:45 thuis Veld 1 Reeuwijk
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid JA1 6 16 5 1 0 13 4 0
2 Roomburg JA2 6 10 3 1 2 18 16 0
3 Rotterdam JA3 6 10 3 1 2 19 19 0
4 Cartouche JA2 6 9 3 0 3 23 15 0
5 Victoria JA2 6 9 3 0 3 24 26 0
6 Pollux JA1 6 7 2 1 3 12 10 0
7 HCRB JA1 6 7 2 1 3 18 23 0
8 Noordwijk JA1 6 1 0 1 5 10 24 0

Uitslagenmatrix
  Cartouche JA2Noordwijk JA1Rapid JA1Roomburg JA2Rotterdam JA3Victoria JA2Pollux JA1HCRB JA1
Cartouche JA2   11-3 3-1
Noordwijk JA1   1-2 1-2 0-1
Rapid JA1 2-1   0-0 3-2 3-0
Roomburg JA2   3-4 3-7 7-3
Rotterdam JA3 2-1 0-3   2-2
Victoria JA2 2-7 5-2 5-7  
Pollux JA1 5-0 1-3 1-2  
HCRB JA1 3-3 5-4 6-3  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Noordwijk JA1 Roomburg JA2 1-2 Definitief
.. HCRB JA1 Rotterdam JA3 5-4 Definitief
.. Rapid JA1 Pollux JA1 3-2 Definitief
.. Victoria JA2 Cartouche JA2 2-7 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Cartouche JA2 Noordwijk JA1 11-3 Definitief
.. Pollux JA1 Victoria JA2 1-2 Definitief
.. Rotterdam JA3 Rapid JA1 0-3 Definitief
.. Roomburg JA2 HCRB JA1 7-3 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Rapid JA1 Roomburg JA2 0-0 Definitief
.. Victoria JA2 Rotterdam JA3 5-7 Definitief
.. HCRB JA1 Noordwijk JA1 3-3 Definitief
.. Pollux JA1 Cartouche JA2 5-0 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Roomburg JA2 Victoria JA2 3-7 Definitief
.. Cartouche JA2 HCRB JA1 3-1 Definitief
.. Rotterdam JA3 Pollux JA1 2-2 Definitief
.. Noordwijk JA1 Rapid JA1 1-2 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Victoria JA2 Noordwijk JA1 5-2 Definitief
.. Rotterdam JA3 Cartouche JA2 2-1 Definitief
.. Pollux JA1 Roomburg JA2 1-3 Definitief
.. Rapid JA1 HCRB JA1 3-0 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. HCRB JA1 Victoria JA2 6-3 Definitief
.. Noordwijk JA1 Pollux JA1 0-1 Definitief
.. Roomburg JA2 Rotterdam JA3 3-4 Definitief
.. Rapid JA1 Cartouche JA2 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  HCRB JA1 Cartouche JA2 16:45 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Pollux JA1 Rotterdam JA3 Sportpark Kooikersweg
  Rapid JA1 Noordwijk JA1 Sportpark Molenvliet
  Victoria JA2 Roomburg JA2 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Cartouche JA2 Rotterdam JA3 Sportpark DuiveSteyn
  HCRB JA1 Rapid JA1 16:45 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Noordwijk JA1 Victoria JA2 t/o zwembad BinnenZee
  Roomburg JA2 Pollux JA1 Sportp. Roomburg
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Cartouche JA2 Rapid JA1 Sportpark DuiveSteyn
  Pollux JA1 Noordwijk JA1 Sportpark Kooikersweg
  Rotterdam JA3 Roomburg JA2 Sportpark Hazelaarweg
  Victoria JA2 HCRB JA1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  HCRB JA1 Pollux JA1 16:45 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Noordwijk JA1 Rotterdam JA3 t/o zwembad BinnenZee
  Rapid JA1 Victoria JA2 Sportpark Molenvliet
  Roomburg JA2 Cartouche JA2 Sportp. Roomburg