Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Per team
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 24837 HC Schiedam JA3

30

uit route
9 mei 24897 L.S.C. ALECTO JA3

15:45 16:15 thuis Veld 2 Reeuwijk
16 mei 24924 Hockey Club Rotterdam JA5

20

uit route
6 jun 24982 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA3

14:30 15:00 thuis Veld 1 Bodegraven
   LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zoetermeer JA3 6 16 5 1 0 31 10 0
2 Rotterdam JA5 6 16 5 1 0 21 7 0
3 Berkel-Rodenrijs JA3 6 15 5 0 1 35 10 0
4 Voorhout JA1 6 6 2 0 4 14 21 0
5 HCRB JA2 6 5 1 2 3 12 19 0
6 Alecto JA3 6 5 1 2 3 10 28 0
7 Schiedam JA3 6 2 1 2 3 12 28 3
8 Forescate JA3 6 0 0 0 6 8 20 0

Uitslagenmatrix
  Alecto JA3Voorhout JA1Zoetermeer JA3Rotterdam JA5Berkel-Rodenrijs JA3HCRB JA2Forescate JA3Schiedam JA3
Alecto JA3   1-11 2-2 2-2
Voorhout JA1 2-4   2-4 4-2 2-1
Zoetermeer JA3   3-2 3-0
Rotterdam JA5 5-0 3-1 2-2  
Berkel-Rodenrijs JA3 6-1 7-3   4-2
HCRB JA2 1-6   3-1 2-2
Forescate JA3 2-3 1-5   3-4
Schiedam JA3 3-8 1-2 0-11  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Berkel-Rodenrijs JA3 HCRB JA2 4-2 Definitief
.. Forescate JA3 Rotterdam JA5 2-3 Definitief
.. Voorhout JA1 Alecto JA3 2-4 Definitief
.. Schiedam JA3 Zoetermeer JA3 3-8 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Alecto JA3 Schiedam JA3 2-2 Definitief
.. Zoetermeer JA3 Berkel-Rodenrijs JA3 3-2 Definitief
.. HCRB JA2 Forescate JA3 3-1 Definitief
.. Rotterdam JA5 Voorhout JA1 3-1 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Forescate JA3 Berkel-Rodenrijs JA3 1-5 Definitief
.. Voorhout JA1 HCRB JA2 4-2 Definitief
.. Alecto JA3 Zoetermeer JA3 1-11 Definitief
.. Schiedam JA3 Rotterdam JA5 1-2 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Rotterdam JA5 Alecto JA3 5-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JA3 Voorhout JA1 7-3 Definitief
.. Zoetermeer JA3 Forescate JA3 3-0 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Schiedam JA3 Berkel-Rodenrijs JA3 0-11 Definitief
.. Voorhout JA1 Forescate JA3 2-1 Definitief
.. Alecto JA3 HCRB JA2 2-2 Definitief
.. Rotterdam JA5 Zoetermeer JA3 2-2 Definitief
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. HCRB JA2 Schiedam JA3 2-2 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Forescate JA3 Schiedam JA3 3-4 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JA3 Alecto JA3 6-1 Definitief
.. HCRB JA2 Rotterdam JA5 1-6 Definitief
.. Voorhout JA1 Zoetermeer JA3 2-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Alecto JA3 Rotterdam JA5 Sportpark 'De Bloemerd'
  Forescate JA3 Zoetermeer JA3 17:30 Sportpark 'Adegeest'
  Schiedam JA3 HCRB JA2 Sportpark HC Schiedam
  Voorhout JA1 Berkel-Rodenrijs JA3 Sportp. Elsgeest
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs JA3 Schiedam JA3 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Forescate JA3 Voorhout JA1 15:20 Sportpark 'Adegeest'
  HCRB JA2 Alecto JA3 16:15 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Zoetermeer JA3 Rotterdam JA5 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Alecto JA3 Berkel-Rodenrijs JA3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Rotterdam JA5 HCRB JA2 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam JA3 Forescate JA3 Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer JA3 Voorhout JA1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Berkel-Rodenrijs JA3 Rotterdam JA5 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Forescate JA3 Alecto JA3 Sportpark 'Adegeest'
  HCRB JA2 Zoetermeer JA3 15:00 Sportp. Grutto
  Voorhout JA1 Schiedam JA3 Sportp. Elsgeest