Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Per team
Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 nov 13512 CMHC D1

0

12:15 12:45 uit route
24 nov 13532 HC Rijnvliet D1

0

14:00 14:30 thuis Veld 1 Reeuwijk
8 mrt 13589 HC Kromme Rijn D1

0

thuis
15 mrt 13667 MHC Vianen D1

25

11:05 12:00 uit route
   WATER  
22 mrt 13715 HC Nieuwkoop D1

thuis
29 mrt 13761 Hockeyclub Montfoort D1

20

12:10 13:00 uit route
5 apr 13842 MHC Woerden D1

thuis
19 apr 13919 M.H.C. Krimpen D1

30

uit route
10 mei 13968 HC Capelle D1

thuis
24 mei 14093 HC Waddinxveen D1

15

12:00 12:45 uit route
7 jun 14113 CMHC D1

thuis
14 jun 14196 HC Rijnvliet D1

uit route
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Woerden D1 8 24 8 0 0 36 7 0
2 Montfoort D1 8 22 7 1 0 35 7 0
3 Krimpen D1 8 15 5 0 3 25 13 0
4 Nieuwkoop D1 8 15 4 3 1 21 15 0
5 Vianen D1 8 13 4 1 3 18 17 0
6 Capelle D1 8 13 4 1 3 17 18 0
7 HCRB D1 8 9 3 0 5 14 25 0
8 Culemborg D1 8 7 2 1 5 11 21 0
9 Kromme Rijn D1 9 6 2 0 7 8 26 0
10 Waddinxveen D1 8 4 1 1 6 10 25 0
11 Rijnvliet D1 9 2 0 2 7 1 22 0

Uitslagenmatrix
  Capelle D1Nieuwkoop D1Krimpen D1Vianen D1Woerden D1Culemborg D1Montfoort D1Waddinxveen D1HCRB D1Rijnvliet D1Kromme Rijn D1
Capelle D1   1-2 1-6 1-0 3-0 3-0
Nieuwkoop D1 3-3   4-2 5-1 3-0
Krimpen D1   2-4 3-0 7-0 3-0
Vianen D1   3-0 0-3 3-0
Woerden D1 4-1 6-1   4-2 3-0 6-0
Culemborg D1 3-4 2-2 1-5  
Montfoort D1 6-2 5-3 2-0   8-0
Waddinxveen D1 1-1 2-4   3-0 2-4
HCRB D1 3-2 2-5 1-5 4-0  
Rijnvliet D1 0-3 0-0 1-3 0-0  
Kromme Rijn D1 0-1 0-4 1-2 2-3 1-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Rijnvliet D1 Culemborg D1 1-3 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Capelle D1 3-3 Definitief
.. Montfoort D1 Krimpen D1 5-3 Definitief
.. Kromme Rijn D1 HCRB D1 2-3 Definitief
.. Woerden D1 Waddinxveen D1 4-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Capelle D1 Montfoort D1 1-6 Definitief
.. Krimpen D1 Woerden D1 2-4 Definitief
.. Waddinxveen D1 Rijnvliet D1 3-0 Definitief
.. HCRB D1 Vianen D1 2-5 Definitief
.. Kromme Rijn D1 Culemborg D1 1-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Nieuwkoop D1 HCRB D1 5-1 Definitief
.. Vianen D1 Culemborg D1 3-0 Definitief
.. Kromme Rijn D1 Rijnvliet D1 1-0 Definitief
.. Woerden D1 Capelle D1 4-1 Definitief
.. Krimpen D1 Waddinxveen D1 7-0 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Rijnvliet D1 Vianen D1 0-0 Definitief
.. Culemborg D1 Nieuwkoop D1 2-2 Definitief
.. HCRB D1 Montfoort D1 1-5 Definitief
.. Capelle D1 Krimpen D1 1-2 Definitief
.. Waddinxveen D1 Kromme Rijn D1 2-4 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Montfoort D1 Culemborg D1 2-0 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Rijnvliet D1 3-0 Definitief
.. Vianen D1 Kromme Rijn D1 3-0 Definitief
.. Woerden D1 HCRB D1 3-0 Definitief
.. Capelle D1 Waddinxveen D1 1-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Kromme Rijn D1 Nieuwkoop D1 0-1 Definitief
.. Rijnvliet D1 Montfoort D1 0-0 Definitief
.. Culemborg D1 Woerden D1 1-5 Definitief
.. HCRB D1 Krimpen D1 3-2 Definitief
.. Waddinxveen D1 Vianen D1 2-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Krimpen D1 Culemborg D1 3-0 Definitief
.. Woerden D1 Rijnvliet D1 6-0 Definitief
.. Montfoort D1 Kromme Rijn D1 8-0 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Vianen D1 4-2 Definitief
.. Capelle D1 HCRB D1 3-0 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Vianen D1 Montfoort D1 0-3 Definitief
.. Kromme Rijn D1 Woerden D1 0-4 Definitief
.. Culemborg D1 Capelle D1 3-4 Definitief
.. Rijnvliet D1 Krimpen D1 0-3 Definitief
.. Waddinxveen D1 Nieuwkoop D1 1-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. HCRB D1 Waddinxveen D1 4-0 Definitief
.. Woerden D1 Vianen D1 6-1 Definitief
.. Montfoort D1 Nieuwkoop D1 6-2 Definitief
.. Krimpen D1 Kromme Rijn D1 3-0 Definitief
.. Capelle D1 Rijnvliet D1 3-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Culemborg D1 HCRB D1 12:45 Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromme Rijn D1 Capelle D1 12:50 Sportpark Tolhuislaan
  Montfoort D1 Waddinxveen D1 12:45 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 Woerden D1 13:00 Sportp. 'De Dulen'
  Vianen D1 Krimpen D1 13:00 Sportp. Blankensteijn
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Capelle D1 Vianen D1 12:45 Sportp. 'Schenkel'
  HCRB D1 Rijnvliet D1 14:30 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Krimpen D1 Nieuwkoop D1 12:45 Sportp Driekamp
  Waddinxveen D1 Culemborg D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Montfoort D1 12:45 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 8 MAART 2020
  Capelle D1 Nieuwkoop D1 12:45 Sportp. 'Schenkel'
  Culemborg D1 Rijnvliet D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  HCRB D1 Kromme Rijn D1 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Krimpen D1 Montfoort D1 Sportp Driekamp
  Waddinxveen D1 Woerden D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 15 MAART 2020
  Culemborg D1 Kromme Rijn D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Montfoort D1 Capelle D1 13:00 Sportp. 'Parklaan'
  Rijnvliet D1 Waddinxveen D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 HCRB D1 12:00 Sportp. Blankensteijn
  Woerden D1 Krimpen D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 22 MAART 2020
  Capelle D1 Woerden D1 12:45 Sportp. 'Schenkel'
  Culemborg D1 Vianen D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  HCRB D1 Nieuwkoop D1 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Rijnvliet D1 Kromme Rijn D1 Sportpark Rijnvliet
  Waddinxveen D1 Krimpen D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 29 MAART 2020
  Krimpen D1 Capelle D1 Sportp Driekamp
  Kromme Rijn D1 Waddinxveen D1 Sportpark Tolhuislaan
  Montfoort D1 HCRB D1 13:00 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 Culemborg D1 Sportp. 'De Dulen'
  Vianen D1 Rijnvliet D1 12:00 Sportp. Blankensteijn
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Culemborg D1 Montfoort D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  HCRB D1 Woerden D1 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Kromme Rijn D1 Vianen D1 Sportpark Tolhuislaan
  Rijnvliet D1 Nieuwkoop D1 Sportpark Rijnvliet
  Waddinxveen D1 Capelle D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Krimpen D1 HCRB D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Rijnvliet D1 13:00 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 Kromme Rijn D1 Sportp. 'De Dulen'
  Vianen D1 Waddinxveen D1 Sportp. Blankensteijn
  Woerden D1 Culemborg D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 10 MEI 2020
  Culemborg D1 Krimpen D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  HCRB D1 Capelle D1 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Kromme Rijn D1 Montfoort D1 Sportpark Tolhuislaan
  Rijnvliet D1 Woerden D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 Nieuwkoop D1 Sportp. Blankensteijn
ZONDAG 17 MEI 2020
  Capelle D1 Culemborg D1 12:45 Sportp. 'Schenkel'
  Krimpen D1 Rijnvliet D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Vianen D1 13:00 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 Waddinxveen D1 Sportp. 'De Dulen'
  Woerden D1 Kromme Rijn D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Kromme Rijn D1 Krimpen D1 Sportpark Tolhuislaan
  Nieuwkoop D1 Montfoort D1 Sportp. 'De Dulen'
  Rijnvliet D1 Capelle D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 Woerden D1 Sportp. Blankensteijn
  Waddinxveen D1 HCRB D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Capelle D1 Kromme Rijn D1 12:45 Sportp. 'Schenkel'
  HCRB D1 Culemborg D1 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Krimpen D1 Vianen D1 Sportp Driekamp
  Waddinxveen D1 Montfoort D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Nieuwkoop D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Culemborg D1 Waddinxveen D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Montfoort D1 Woerden D1 13:00 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 Krimpen D1 Sportp. 'De Dulen'
  Rijnvliet D1 HCRB D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 Capelle D1 Sportp. Blankensteijn