Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Per team
Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mei 27537 MHC Voorhout MA1

35

uit route
16 mei 27571 R.H.V. Leonidas MA3

14:30 15:00 thuis Veld 1 Reeuwijk
6 jun 27693 Craeyenhout MA2

35

16:40 17:45 uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorhout MA1 5 15 5 0 0 16 2 0
2 Wateringse veld MA1 6 11 3 2 1 15 5 0
3 Barendrecht MA2 5 9 3 0 2 8 12 0
4 Leonidas MA3 5 7 2 1 2 10 8 0
5 Schiedam MA2 5 6 2 0 3 10 15 0
6 HCRB MA1 5 4 1 1 3 7 10 0
7 Craeyenhout MA2 5 0 0 0 5 6 20 0

Uitslagenmatrix
  Craeyenhout MA2Voorhout MA1Barendrecht MA2Leonidas MA3HCRB MA1Wateringse veld MA1Schiedam MA2
Craeyenhout MA2   2-5 2-5
Voorhout MA1 3-0   2-1
Barendrecht MA2 0-5   1-0 0-4
Leonidas MA3   2-1 1-1 2-3
HCRB MA1 0-3 1-2  
Wateringse veld MA1 4-0 1-1   4-1
Schiedam MA2 3-2 1-3 2-4  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Craeyenhout MA2 Leonidas MA3 2-5 Definitief
.. Schiedam MA2 Voorhout MA1 1-3 Definitief
.. Wateringse veld MA1 HCRB MA1 1-1 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. HCRB MA1 Barendrecht MA2 1-2 Definitief
.. Leonidas MA3 Wateringse veld MA1 1-1 Definitief
.. Voorhout MA1 Craeyenhout MA2 3-0 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Wateringse veld MA1 Craeyenhout MA2 4-0 Definitief
.. Barendrecht MA2 Leonidas MA3 1-0 Definitief
.. Schiedam MA2 HCRB MA1 2-4 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Craeyenhout MA2 Barendrecht MA2 2-5 Definitief
.. Voorhout MA1 Wateringse veld MA1 2-1 Definitief
.. Leonidas MA3 Schiedam MA2 2-3 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Schiedam MA2 Craeyenhout MA2 3-2 Definitief
.. Barendrecht MA2 Wateringse veld MA1 0-4 Definitief
.. HCRB MA1 Voorhout MA1 0-3 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Leonidas MA3 HCRB MA1 2-1 Definitief
.. Wateringse veld MA1 Schiedam MA2 4-1 Definitief
.. Barendrecht MA2 Voorhout MA1 0-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Barendrecht MA2 Craeyenhout MA2 14:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Schiedam MA2 Leonidas MA3 Sportpark HC Schiedam
  Wateringse veld MA1 Voorhout MA1 Wateringse Veld
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Craeyenhout MA2 Schiedam MA2 17:45 H.B.S. - Craeyenhout
  Voorhout MA1 HCRB MA1 Sportp. Elsgeest
  Wateringse veld MA1 Barendrecht MA2 Wateringse Veld
ZATERDAG 16 MEI 2020
  HCRB MA1 Leonidas MA3 15:00 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Schiedam MA2 Wateringse veld MA1 Sportpark HC Schiedam
  Voorhout MA1 Barendrecht MA2 Sportp. Elsgeest
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Barendrecht MA2 Schiedam MA2 17:40 Sportpark 'De Doorbraak'
  Craeyenhout MA2 HCRB MA1 17:45 H.B.S. - Craeyenhout
  Leonidas MA3 Voorhout MA1 Sportpark Toepad (Leonidas)