Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Per team
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 27419 HC Ypenburg MA3

14:00 14:30 thuis Veld 2 Reeuwijk
9 mei 27462 HGC MA4

14:30 15:00 thuis Veld 1 Bodegraven
   LET OP: locatie Bodegraven, Grutto 113  
16 mei 27560 De Kieviten MA2

35

uit route
6 jun 27658 LOHC MA7

15:45 16:15 thuis Veld 2 Reeuwijk
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg MA3 6 16 5 1 0 21 8 0
2 HCRB MA3 6 11 3 2 1 19 10 0
3 Goeree Overflakkee MA1 5 10 3 1 1 15 8 0
4 HGC MA4 6 9 3 0 3 23 15 0
5 Leiden MA7 5 9 3 0 2 14 14 0
6 Kieviten MA2 6 4 1 1 4 12 21 0
7 Alphen MA5 6 4 1 1 4 12 23 0
8 Leonidas MA7 6 3 1 0 5 13 30 0

Uitslagenmatrix
  Alphen MA5Kieviten MA2Leiden MA7HGC MA4Ypenburg MA3HCRB MA3Goeree Overflakkee MA1Leonidas MA7
Alphen MA5   1-4 1-4 2-7
Kieviten MA2 1-1   2-3 0-5
Leiden MA7 4-6   0-3 4-3
HGC MA4 1-2   1-4 2-1 13-3
Ypenburg MA3   1-1 3-2
HCRB MA3 5-3 5-1   2-2
Goeree Overflakkee MA1 4-2   2-1
Leonidas MA7 2-4 3-2 1-5  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. HGC MA4 Leiden MA7 1-2 Definitief
.. HCRB MA3 Alphen MA5 5-3 Definitief
.. Goeree Overflakkee MA1 Leonidas MA7 2-1 Definitief
.. Kieviten MA2 Ypenburg MA3 2-3 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Leonidas MA7 HCRB MA3 1-5 Definitief
.. Alphen MA5 HGC MA4 1-4 Definitief
.. Ypenburg MA3 Goeree Overflakkee MA1 3-2 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. HCRB MA3 Goeree Overflakkee MA1 2-2 Definitief
.. Kieviten MA2 Alphen MA5 1-1 Definitief
.. HGC MA4 Leonidas MA7 13-3 Definitief
.. Leiden MA7 Ypenburg MA3 0-3 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Goeree Overflakkee MA1 HGC MA4 4-2 Definitief
.. Alphen MA5 Leiden MA7 1-4 Definitief
.. Leonidas MA7 Kieviten MA2 3-2 Definitief
.. Ypenburg MA3 HCRB MA3 1-1 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Leiden MA7 Leonidas MA7 4-3 Definitief
.. HGC MA4 HCRB MA3 2-1 Definitief
.. Kieviten MA2 Goeree Overflakkee MA1 0-5 Definitief
.. Alphen MA5 Ypenburg MA3 2-7 Definitief
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Leiden MA7 Kieviten MA2 4-6 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Leonidas MA7 Alphen MA5 2-4 Definitief
.. HCRB MA3 Kieviten MA2 5-1 Definitief
.. HGC MA4 Ypenburg MA3 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  HCRB MA3 Ypenburg MA3 14:30 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  HGC MA4 Goeree Overflakkee MA1 Roggewoning (HGC)
  Kieviten MA2 Leonidas MA7 De Schulpweide
  Leiden MA7 Alphen MA5 14:50 Sportp. de Krogt
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Goeree Overflakkee MA1 Kieviten MA2 13:45 Terrein van de Pallandpolder
  HCRB MA3 HGC MA4 15:00 Sportp. Grutto
  Leonidas MA7 Leiden MA7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ypenburg MA3 Alphen MA5 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Alphen MA5 Leonidas MA7 Sportpark Zegersloot
  Goeree Overflakkee MA1 Leiden MA7 16:35 Terrein van de Pallandpolder
  Kieviten MA2 HCRB MA3 De Schulpweide
  Ypenburg MA3 HGC MA4 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Goeree Overflakkee MA1 Alphen MA5 12:00 Terrein van de Pallandpolder
  HCRB MA3 Leiden MA7 16:15 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  HGC MA4 Kieviten MA2 Roggewoning (HGC)
  Leonidas MA7 Ypenburg MA3 Sportpark Toepad (Leonidas)