Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Per team
Nog 18 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 okt 6268 H.C. Derby D30A

25

12:05 13:00 uit route
   Let op tijd gewijzigd ivm invallen vetrinnen  
11 okt 6422 R.H.V. Leonidas D30A

14:30 15:00 thuis Veld 1 Reeuwijk
25 okt 6423 HC Schiedam D30A

thuis
1 nov 6038 D.H.C. Hudito D30A

30

uit route
8 nov 6424 Mixed Hockeyclub Zoetermeer D30A

thuis
15 nov 6303 Hockey Club Rotterdam D30B

20

uit route
22 nov 6425 hdm D30C

thuis
7 mrt 6426 HV Victoria D30B

thuis
14 mrt 6205 HC De Hoeksche Waard D30A

30

uit route
21 mrt 6427 De Kieviten D30A

thuis
28 mrt 6372 Berkel Rodenrijs D30A

30

uit route
11 apr 6428 H.C. Derby D30A

thuis
18 apr 6296 R.H.V. Leonidas D30A

20

uit route
25 apr 6538 HC Schiedam D30A

30

uit route
16 mei 6429 D.H.C. Hudito D30A

thuis
30 mei 6121 Mixed Hockeyclub Zoetermeer D30A

15

uit route
6 jun 6430 Hockey Club Rotterdam D30B

thuis
13 jun 6254 hdm D30C

30

uit route
9 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam D30B 4 12 4 0 0 19 5 0
2 Hoeksche Waard D30A 4 12 4 0 0 16 5 0
3 Berkel-Rodenrijs D30A 4 9 3 0 1 15 6 0
4 HUDITO D30A 4 9 3 0 1 10 5 0
5 Zoetermeer D30A 4 6 2 0 2 8 5 0
6 Schiedam D30A 4 6 2 0 2 9 8 0
7 Leonidas D30A 4 6 2 0 2 9 9 0
8 Kieviten D30A 4 4 1 1 2 4 4 0
9 Derby D30A 4 4 1 1 2 4 10 0
10 HCRB D30A 4 3 1 0 3 5 14 0
11 hdm D30C 4 0 0 0 4 3 12 0
12 Victoria D30B 4 0 0 0 4 2 21 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO D30AZoetermeer D30AHoeksche Waard D30Ahdm D30CDerby D30ALeonidas D30ARotterdam D30BKieviten D30ABerkel-Rodenrijs D30AHCRB D30AVictoria D30BSchiedam D30A
HUDITO D30A   1-0 5-1
Zoetermeer D30A   0-2 4-0
Hoeksche Waard D30A 3-2   4-2
hdm D30C 1-2   1-4
Derby D30A   3-2 0-4
Leonidas D30A 3-0   2-1
Rotterdam D30B 3-1   9-1
Kieviten D30A 1-1   2-0
Berkel-Rodenrijs D30A 4-2   4-1
HCRB D30A 1-7 0-5  
Victoria D30B 0-3 0-4  
Schiedam D30A 2-1 2-3  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Kieviten D30A Derby D30A 1-1 Definitief
.. Victoria D30B HCRB D30A 0-4 Definitief
.. hdm D30C HUDITO D30A 1-2 Definitief
.. Hoeksche Waard D30A Leonidas D30A 4-2 Definitief
.. Rotterdam D30B Zoetermeer D30A 3-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D30A Schiedam D30A 4-1 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. HCRB D30A Hoeksche Waard D30A 1-7 Definitief
.. Leonidas D30A Kieviten D30A 2-1 Definitief
.. HUDITO D30A Victoria D30B 5-1 Definitief
.. Zoetermeer D30A hdm D30C 4-0 Definitief
.. Derby D30A Berkel-Rodenrijs D30A 3-2 Definitief
.. Schiedam D30A Rotterdam D30B 2-3 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Derby D30A Schiedam D30A 0-4 Definitief
.. Victoria D30B Zoetermeer D30A 0-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D30A Leonidas D30A 4-2 Definitief
.. Kieviten D30A HCRB D30A 2-0 Definitief
.. Hoeksche Waard D30A HUDITO D30A 3-2 Definitief
.. hdm D30C Rotterdam D30B 1-4 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Zoetermeer D30A Hoeksche Waard D30A 0-2 Definitief
.. Rotterdam D30B Victoria D30B 9-1 Definitief
.. Leonidas D30A Derby D30A 3-0 Definitief
.. HCRB D30A Berkel-Rodenrijs D30A 0-5 Definitief
.. Schiedam D30A hdm D30C 2-1 Definitief
.. HUDITO D30A Kieviten D30A 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
  Berkel-Rodenrijs D30A HUDITO D30A 14:45 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby D30A HCRB D30A 13:00 Sportp. Bakestein
  Hoeksche Waard D30A Rotterdam D30B 9:30 recreatieoord Binnenmaas
  Kieviten D30A Zoetermeer D30A 10:30 De Schulpweide
  Leonidas D30A Schiedam D30A 11:40 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D30B hdm D30C 11:15 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
  HCRB D30A Leonidas D30A 15:00 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30A Derby D30A 11:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rotterdam D30B Kieviten D30A 10:00 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D30A Victoria D30B 15:00 Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer D30A Berkel-Rodenrijs D30A 13:00 Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm D30C Hoeksche Waard D30A 11:00 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 25 OKTOBER 2020
  Berkel-Rodenrijs D30A Rotterdam D30B Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby D30A Zoetermeer D30A Sportp. Bakestein
  HCRB D30A Schiedam D30A Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Hoeksche Waard D30A Victoria D30B recreatieoord Binnenmaas
  Kieviten D30A hdm D30C De Schulpweide
  Leonidas D30A HUDITO D30A Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 1 NOVEMBER 2020
  HUDITO D30A HCRB D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rotterdam D30B Derby D30A Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D30A Hoeksche Waard D30A Sportpark HC Schiedam
  Victoria D30B Kieviten D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer D30A Leonidas D30A Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm D30C Berkel-Rodenrijs D30A Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 8 NOVEMBER 2020
  Berkel-Rodenrijs D30A Victoria D30B Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby D30A hdm D30C Sportp. Bakestein
  HCRB D30A Zoetermeer D30A Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30A Schiedam D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Kieviten D30A Hoeksche Waard D30A De Schulpweide
  Leonidas D30A Rotterdam D30B Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  Hoeksche Waard D30A Berkel-Rodenrijs D30A recreatieoord Binnenmaas
  Kieviten D30A Schiedam D30A De Schulpweide
  Rotterdam D30B HCRB D30A Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D30B Derby D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer D30A HUDITO D30A Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm D30C Leonidas D30A Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Berkel-Rodenrijs D30A Kieviten D30A Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby D30A Hoeksche Waard D30A Sportp. Bakestein
  HCRB D30A hdm D30C Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30A Rotterdam D30B Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D30A Victoria D30B Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D30A Zoetermeer D30A Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 7 MAART 2021
  Derby D30A Kieviten D30A Sportp. Bakestein
  HCRB D30A Victoria D30B Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30A hdm D30C Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D30A Hoeksche Waard D30A Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D30A Berkel-Rodenrijs D30A Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer D30A Rotterdam D30B Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 14 MAART 2021
  Berkel-Rodenrijs D30A Derby D30A Sportp. 'Het Hoge Land'
  Hoeksche Waard D30A HCRB D30A recreatieoord Binnenmaas
  Kieviten D30A Leonidas D30A De Schulpweide
  Rotterdam D30B Schiedam D30A Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D30B HUDITO D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  hdm D30C Zoetermeer D30A Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 21 MAART 2021
  HCRB D30A Kieviten D30A Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30A Hoeksche Waard D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D30A Berkel-Rodenrijs D30A Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D30B hdm D30C Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D30A Derby D30A Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer D30A Victoria D30B Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 28 MAART 2021
  Berkel-Rodenrijs D30A HCRB D30A Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby D30A Leonidas D30A Sportp. Bakestein
  Hoeksche Waard D30A Zoetermeer D30A recreatieoord Binnenmaas
  Kieviten D30A HUDITO D30A De Schulpweide
  Victoria D30B Rotterdam D30B Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  hdm D30C Schiedam D30A Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 11 APRIL 2021
  HCRB D30A Derby D30A Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30A Berkel-Rodenrijs D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rotterdam D30B Hoeksche Waard D30A Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D30A Leonidas D30A Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer D30A Kieviten D30A Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm D30C Victoria D30B Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Berkel-Rodenrijs D30A Zoetermeer D30A Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby D30A HUDITO D30A Sportp. Bakestein
  Hoeksche Waard D30A hdm D30C recreatieoord Binnenmaas
  Kieviten D30A Rotterdam D30B De Schulpweide
  Leonidas D30A HCRB D30A Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D30B Schiedam D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 25 APRIL 2021
  HUDITO D30A Leonidas D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rotterdam D30B Berkel-Rodenrijs D30A Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D30A HCRB D30A Sportpark HC Schiedam
  Victoria D30B Hoeksche Waard D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer D30A Derby D30A Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm D30C Kieviten D30A Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 16 MEI 2021
  Berkel-Rodenrijs D30A hdm D30C Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby D30A Rotterdam D30B Sportp. Bakestein
  HCRB D30A HUDITO D30A Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Hoeksche Waard D30A Schiedam D30A recreatieoord Binnenmaas
  Kieviten D30A Victoria D30B De Schulpweide
  Leonidas D30A Zoetermeer D30A Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 30 MEI 2021
  Hoeksche Waard D30A Kieviten D30A recreatieoord Binnenmaas
  Rotterdam D30B Leonidas D30A Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam D30A HUDITO D30A Sportpark HC Schiedam
  Victoria D30B Berkel-Rodenrijs D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer D30A HCRB D30A Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm D30C Derby D30A Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Berkel-Rodenrijs D30A Hoeksche Waard D30A Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby D30A Victoria D30B Sportp. Bakestein
  HCRB D30A Rotterdam D30B Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30A Zoetermeer D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D30A hdm D30C Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D30A Kieviten D30A Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 13 JUNI 2021
  Hoeksche Waard D30A Derby D30A recreatieoord Binnenmaas
  Kieviten D30A Berkel-Rodenrijs D30A De Schulpweide
  Rotterdam D30B HUDITO D30A Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D30B Leonidas D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer D30A Schiedam D30A Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm D30C HCRB D30A Sportcomplex Groenendaal