header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 24-10-2020 t/m 29-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens E8-1 Bastiaan Boetes
Laurens Boetes
RW1 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes E6-1 Noëlle Hoogendoorn
Hockey Werkt
Lucas Drenth
RW2 - CD SV Dorith Gout
16:15 - 17:30 Meisjes E6-2 Philippine de Lange
Karin Noordam
Hockey Werkt
RW2 - AB SV Dorith Gout
17:30 - 19:00 Jongens C1 Casper van den Bosch
Jannes de Keijser
Bastiaan Boetes
RW1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Hockey Werkt RW1 - CD Dorith Gout
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Brechtje van Driel
Friso van den Heuvel
Olivier Stalenberg
Jelle Scheen
RW2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Julian Huning
Prosper Hoevenaars
Jelle Scheen
RW2 - CD
19:00 - 20:30 HCRB/GMHC JA2 Hockey Werkt RW1 - CD Dorith Gout
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Tjerk Hagedoorn RW1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Glenn Eduard
Menno Tak
Jelle Scheen
RW2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Femke Rijpma RW2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes E8-1 Marcel van Dam
Hockey Werkt
RW1 - AB SV Stijn de Man
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Marcel van Dam
Hockey Werkt
RW1 - AB SV Stijn de Man
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Sanne Jansen
Nienke Mulder
Hockey Werkt
RW2 - AB SV Stijn de Man
18:30 - 20:00 Jongens B2 Vincent Klinckenberg
Hessel van Holten
RW1 - CD JB2
19:00 - 20:30 Jongens B1 Jelle Linssen RW1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jasper Hoogendoorn
Fabian Bouwmeester
BG1
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Gerrit-Jan Ankoné RW2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Hockey Werkt RW2 - CD Mohit Mistry
20:00 - 21:30 Jongens A1 Martijn van Driel RW1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Coolkids Hockey Werkt
Frieke Hoevenaars
Sophie Van Os
RW1 - CD SV Stijn de Man +Luc
15:00 - 16:00 Coolkids CK-M Femke Grataloup-dijkstra
Nina Vuijk
RW1 - AB
16:00 - 17:15 Jongens E6-1 Jantine Grijzen
Hockey Werkt
RW1 - C SV Stijn de Man
16:00 - 17:15 Jongens E6-2 Hockey Werkt
Max Muis
RW1 - D SV Stijn de Man
16:00 - 17:15 Meisjes E6-1 Lotus Vanhorick
Marco Hakker
Sarah van den Blink
Hockey Werkt
RW1 - B
16:00 - 17:15 Meisjes E6-2 Karin Noordam
Hockey Werkt
Oscar van Aarem
Lars Noordam
RW1 - A
16:00 - 17:15 Meisjes F1 Barend Broen
Hockey Werkt
Jelle Scheen
RW2 - A
16:00 - 17:15 MIX F2 Bart van Asten
Hockey Werkt
Jelle Scheen
RW2 - B
17:15 - 18:45 Jongens D1 Maurits Boetes
Thommy Dupree
Hockey Werkt
RW1 - AB SV Stijn de Man
17:15 - 18:45 Jongens E8-1 Evelien Hofland
Marian van Dinter
Lotte van den Brink
RW2 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D3 Hockey Werkt
Jelle Scheen
RW1 - CD SV Stijn de Man
17:15 - 18:45 Meisjes E8-2 Hockey Werkt
Florine van Wingerden
Maartje van der Gaast
RW2 - CD SV Stijn de Man/ Luc
18:45 - 20:15 Jongens C1 Hans Koppelle
Hockey Werkt
RW2 - AB SV Stijn de Man/ Luc
18:45 - 20:15 Meisjes C1 Hockey Werkt
Jelle Scheen
RW2 - CD SV Stijn de Man/ Luc
18:45 - 20:15 Meisjes C2 Stephan Verboom RW1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes C3 Pieter van der Gaast
Pieter Breijs
RW1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Floris Jensma
Thiemen Spaargaren
RW2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Joost de Jong
Marjolein Lurvink
RW1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Josefien de Graaf
Sofie Breedveld
RW1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Hessel van Holten
Vincent Klinckenberg
RW2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Jelle Linssen RW2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jasper Hoogendoorn
Fabian Bouwmeester
RW1 - CD MA1
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Martijn van Driel
Noor Ferket
RW1 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes B2 Eelco Mulder BG1 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes B3 Pieter van Kersbergen BG1 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Gerrit-Jan Ankoné RW2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:45 Jongens D1 Bastiaan Boetes RW1 - CD
16:15 - 17:30 Jongens E6-1 Maurits Voorn
Teun Gouwens
Hockey Werkt
RW2 - D SV Maurits Potters
16:15 - 17:30 Jongens E6-2 Maurits Voorn
Teun Gouwens
Hockey Werkt
RW2 - C SV Maurits Potters
16:15 - 17:45 Meisjes E8-1 Hockey Werkt RW2 - AB Maurits Potters
17:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep RW1 - AB trainer Guus van Holten
17:45 - 19:15 Meisjes E8-2 Hockey Werkt RW2 - AB Maurits Potters
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Funckey Hockey Trainingsgroep RW2 - AB HOCKEY WERKT Maurits en Suus
09:00 - 10:00 Smurfen Annabel van Zoest
Maartje van Dinter
Barend Broen
Anna van Holthe
Liv van Dam
Hugo van der Krogt
Bastiaan Boetes
RW2 - CD

Agenda

Nog geen agenda punten.
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast