header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 25-1-2021 t/m 9-2-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Jongens E8-1 Laurens Boetes
Jan Zandvliet
Hockey Werkt
RW2
17:15 - 18:45 HCRB/GMHC JA2 Hockey Werkt RW2 - CD Dorith Gout
17:15 - 18:45 Meisjes D3 Brechtje van Driel
Friso van den Heuvel
Olivier Stalenberg
RW2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C2 Glenn Eduard
Menno Tak
Jelle Scheen
RW2 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C3 Femke Rijpma
Jelle Scheen
RW2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Meisjes E8-1 Marcel van Dam RW2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Julian Huning
Prosper Hoevenaars
RW2 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D1 Marcel van Dam RW2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Jasper Hoogendoorn
Fabian Bouwmeester
BG1
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Martijn van Driel
Noor Ferket
RW2 - AB
18:45 - 20:00 Jongens A1 Gerrit-Jan Ankoné RW2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Coolkids M2 Frieke Hoevenaars
Hockey Werkt
Sophie Van Os
RW2 - D
14:30 - 15:30 Coolkids-J Hockey Werkt RW2 - C Stijn de Man + Luc
14:30 - 15:30 Meisjes F1 Barend Broen
Hockey Werkt
RW2 - A
14:30 - 15:30 MIX F2 Bart van Asten
Hockey Werkt
Jelle Scheen
RW2 - B
15:30 - 16:45 Jongens E6-1 Jantine Grijzen
Hockey Werkt
Olivier Plooij
Stijn Groenewold
RW2 - C SV Stijn de Man
15:30 - 16:45 Jongens E6-2 Hockey Werkt
Max Muis
Olivier Plooij
Stijn Groenewold
RW2 - D SV Stijn de Man
15:30 - 16:45 Meisjes E6-1 Lotus Vanhorick
Marco Hakker
Sarah van den Blink
Hockey Werkt
RW2 - B
15:30 - 16:45 Meisjes E6-2 Karin Noordam
Hockey Werkt
Oscar van Aarem
Lars Noordam
RW2 - A
17:00 - 18:30 Jongens E8-1 Evelien Hofland
Marian van Dinter
Lotte van den Brink
RW2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes E8-2 Hockey Werkt
Florine van Wingerden
Maartje van der Gaast
RW2 - CD SV Stijn de Man/ Luc
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Pieter van der Gaast BG1
18:30 - 20:00 Jongens C1 Hans Koppelle
Hockey Werkt
RW2 - AB SV Stijn de Man/ Luc
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Hockey Werkt
Jelle Scheen
RW2 - CD SV Stijn de Man/ Luc
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Joost de Jong
Marjolein Lurvink
BG1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Floris Jensma
Thiemen Spaargaren
RW2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Josefien de Graaf
Sofie Breedveld
Jelle Scheen
RW2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Jelle Linssen RW2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Hessel van Holten
Vincent Klinckenberg
RW2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Eelco Mulder BG1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Pieter van Kersbergen BG1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D1 Bastiaan Boetes RW2 - BCD
16:15 - 19:30 Keepers Trainingsgroep RW2 - A trainer Guus van Holten
17:30 - 19:30 Jongens A1 Gerrit-Jan Ankoné RW2 - BCD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Smurfen Annabel van Zoest
Maartje van Dinter
Barend Broen
Anna van Holthe
Liv van Dam
Hugo van der Krogt
Bastiaan Boetes
RW2
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 Trainingsgroep Jeugd Trainingsgroep RW2 Trainingen van HOCKEYWERKT
10:00 - 11:30 Meisjes E8-1 Pieter Breijs BG1
12:00 - 13:30 Trainingsgroep Jeugd Trainingsgroep RW2 trainingen HOCKEYWERKT
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast